Šokeerivad paljastused ja mahlakas keelepeks: mida räägiti „KÄTŠ!“ podcastis?

Kristina Pärtelpoja juhitava TV3.ee video-podcast’i „KÄTŠ!” esimesed kümme osa on tänaseks vaatajate ette jõudnud ning ka omajagu kõneainet põhjustanud. Sõbralike, ent otsekoheste vestluste käigus sai avaldatud nii mõndagi.

Kristina Pärtelpoja poolt juhitavas video-podcast’is „KÄTŠ!” sai näha nii sõbralikke vestlusi kui ka avameelseid paljastusi, mida kaugeltki igas saates ei kuule. “„Ei lähe diibiks, lõbus podcast,” ütleb Kristina sissejuhatuseks esimeses saates, kus külaliseks oli Anu Saagim.

Esimeses saates paljastas Anu Saagim muu hulgas seda, et halvad inimesed ning kogemused proovib ta oma elust kiirelt unustada ning neid inimesi, keda ta ise ei seedi ja kellega ta ei suuda ühes ruumis olla, on väga vähe.

Eestist Taisse, sealt Balile ning Balilt omakorda Austraaliasse kolinud Kaisa Kuusnõmm rääkis teises osas trennist, reisimisest, pulmasaates osalemisest kui ka paljust muust põnevast, jagades ka nippe neile, kes sooviksid treenimisega alustada, kuid mingil põhjusel ei viitsi või ei oska.

Koos Mallukaga meenutati ühiseid meeleolukaid reisiseiklusi. “Me peame rääkima, sest see on nii haige, mis me seal Ameerikas päriselt tegime,“ ütles Kristina nii enda kui Malluka naerupahvaka taustal. Sama värvikalt meenutati ka seiklust Kanaaridel.

Väga populaarne saade oli ka Brigita Antoniga, kus tuli juttu nüüdseks lõppenud suhtest näitleja Jan Uuspõlluga, samuti kuulsusest, meediast ning tulevikuplaanidest ja uutest projektidest.

Video-podcast’i “KÄTŠ!” esimese hooaja külalised olid:

Anu Saagim
Kaisa Kuusnõmm
Ema ja tütar, Marju Karin ja Diana Teniste
Mallukas
Brigita Anton
Ants Rootslane
Blogijapaar Marimell
Natalja Zjuzkova ja Sten Talivee
Ada Nelke
Merily Timmer

Kõik osad on vaadatavad SIIT.

KÄTŠ!
KÄTŠ! — FOTO: TV3

“Käts!” videopodcasti peatoetaja on Organia.eu. Organia CBD õlid pakuvad leevendust valule, vähendavad stressitunnet ja ärevust, parandavad keskendumisvõimet ning soodustavad uinumist. Organia õlide koostisosad on puhtad ja looduslikud. Kasuta sooduskoodi KATS40, mis annab – 40% soodustust. Kehtib Organia.eu e-poes kuni augusti lõpuni!

Videopodcasti toetaja www.yumtek.ee e-poes kasuta sooduskoodi “KRISTINA” ning turguta oma keha -15% soodsamalt.“

Ära unusta vaadata Go3 televisioonist tõsieluseriaali ” Üks nädal Kristinaga”

Kommentaarid puuduvad