Sten Talivee: Kristina ja Mallukas saatsid mulle sünnipäeval sõnumi, mida ma pikka aega ei andestanud

TV3.ee video-podcast’i „KÄTŠ!” kaheksandas osas on Kristina Pärtelpojal külas Natalja Zjuzkova ja Sten Talivee. Juttu tuli omavahelistest suhetest ja tülitsemisest, (sotsiaal)meediast, tööst, projektidest ja paljust muustki.

Nagu ikka, alustas Kristina külaliste tutvustamist läbi enda silmade ja kokkupuutumiste, sest lisaks üldisele tuntusele (sotsiaal)meedias on talle alati oluline isiklik side ja nägemus oma külalistest.

Stenist sai Kristina esmakordselt teada ajal, kui ta koos Anu Saagimiga „Klatšiminuteid” vedas. „Igal nädalal oli episood ja siis te kommenteerisite kõige huvitavamaid artikleid. Ja siis me läksime tülli (naerab).” Sten vastas, et ta mäletab seda hästi ning selle andestamiseks nii Kristinale kui Mallukale kulus tal omajagu aega. „Te saatsite minu sünnipäeval mulle sõnumi, et ma olen…ma ei hakka neid nimesid siin nimetama. Oli mis oli, see jääb sinna paari aasta tagusesse aega, kus me tegelikult ei olnudki sinuga tuttavad. Sa said mingi aistingu tänu Anu saatele ja siis me ärritusime vastastikuselt. Pärast seda käisime istumas ja siis ma nägin, et ei olegi hull, täitsa normaalne inimene.”

Steni sõnul võib Kristina ennast küll muidu hullumeelseks pidada, kuid Eestis on tema puhul eriline see, et ta oskab halvad asjad huumoriks muuta ja seejärel vabandada. „Sa oled ainuke, kes oskab reaalselt öelda, et Sten, vabandust, kui ma olen sulle liiga teinud! Mitte ükski avaliku elu tegelane pole seda kunagi öelnud, et sorri, ma olin purjus. Oskus öelda, et tegin valesti,” ütles Sten.

Kristina jätkas seejärel Nataljaga. „Sind ma tean ka pikalt, viis-kuus aastat. Sotsiaalmeedias tundub, et sa oled hästi töökas ja tubli, tegeled modellindusega ja teed brändidega koostööd. Meil oli ka beef  päris mitu aastat. Ma ei tea, miks ma kutsun inimesi, kellega ma beefin (naerab). Me tülitsesime, aga ma ei mõelnud igapäevaselt, et Natalja on see või see. Aga kui ma kuulsin, et sa mulle midagi ütlesid, siis ma läksin kettasse ja mõtlesin, et sa oled üldse lollakas.”

Natalja sõnul ei suhelnud nad Kristinaga aastaid, vaid rääkisid ja kuulsid läbi teiste inimeste enda kohta igasugu halbu asju.

„Vanasti oli nii, et kui minu kohta midagi öeldi, siis ma kohe ründasin, mind ei huvitanud. Nüüd on nii, et ma kõige peale ei reageeri. See sõltub. Viimasel ajal oli süüdistusi minu kohta, mis ma teadsin, et ei ole tõde. Ma saan ära tõestada, kui ma hakkan vastu rääkima,” ütles Kristina ja lisas, et sotsiaalmeedias ta Eesti suurimaid meediamajasid enam ei jälgi. „Ma võtsin meediamajadelt laigid ära. Ma ei viitsi Facebookis scrollida – tuleb minu kohta artikkel ja 200 kommentaari. Seal ei ole kirjutatud, et oi kui tore ja ilus Kristina on, vaid need on tavaliselt inetud. Ma ka tahaksin kõigile vastu öelda ja nõmedaks minna, aga siis ma oleksin samasugune.

Kristina avaldas selle podcast’i raames esimest korda Anu Saagimile, et ta jättis 11nda klassi pooleli. „Oli elus olukord, kus pidin valima, et kas ma käin koolis ja olen kodutu või et käin tööl ja mul on kodu. Otsustasin, et lähen tööle, ei viitsi kodutu olla, tahaks ka elada. Inimesed kirjutasid halvustavalt et mingi põhiharidusega inimene. Miks te arvate, et see solvang on? Vaata, kui kaugele ma olen jõudnud ja teinud. Sain tööd videoreporterina. See on asi, mida õpetatakse ülikoolis, aga mina sain ilma ülikoolita.”

Sten Talivee ütles, et kui inimesel on omad mured, peaks ta need kuidagi iseendaga ära lahendama. „Terve ja hea inimene ei pea teist solvama laivis. Kui sa teed rassistlike nalju ja elad Kundas…see ütleb kõik.”

Mis probleemid ja arusaamatused Stenil Kristina ja Mallukaga täpsemalt olid? Mis on veel põhjustanud Kristina ja Natalja suhtlemisel arusaamatusi?

Vaata sellest ja paljust muust lähemalt päises olevast videost!

“Käts!” videopodcasti peatoetaja on Organia.eu. Organia CBD õlid pakuvad leevendust valule, vähendavad stressitunnet ja ärevust, parandavad keskendumisvõimet ning soodustavad uinumist. Organia õlide koostisosad on puhtad ja looduslikud. Kasuta sooduskoodi KATS40, mis annab – 40% soodustust. Kehtib Organia.eu e-poes kuni augusti lõpuni!

Videopodcasti toetaja www.yumtek.ee e-poes kasuta sooduskoodi “KRISTINA” ning turguta oma keha -15% soodsamalt.“

Ära unusta vaadata Go3 televisioonist uut tõsieluseriaali ” Üks nädal Kristinaga”

Kommentaarid puuduvad