Marju Karini tütar Diana meenutab: sõbranna küsis, et issand, kas sa räägid emaga ka sellistest asjadest?

TV3.ee uus, Kristina Pärtelpoja poolt juhitav video-podcast „KÄTŠ!” toob oma kolmandas episoodis vaatajateni järjekordse avameelse vestluse koos kahe külalisega – ema ja tütar, Marju Karin ja Diana Teniste. Juttu tuli omavahelistest suhetest, pöörastest seiklustest, laste kasvatamisest ja elus hakkama saamisest.

Marju Karini kohta ütles Kristina, et tema silmis on tegu hästi lõbusa ja toreda inimesega. „Ma koguaeg vaatan su Facebooki ja mõtlen, et kuidas saab üks inimene nii naljakas olla. Sa ise vist ei tee nalja, aga mina alati naeran sinu postituste peale. Ja mulle meeldib, et sind ei ole võimalik cancel’dada,“ ütles Kristina. Marju tütart Dianat tunneb ta noorema õige Tiina kaudu. „Sa teed nii palju erinevaid asju. Sa oled õde, ettevõtja, esmaabikoolitaja, iluspetsialist.“

Kristina küsimusele, kuidas ema ja tütar nii lahedad olla saavad, vastas Marju naerdes, et tema on sellisena sündinud ning teised ahvivad teda järele.

Diana Instagramis jagatu on ema Marju sõnul ainult 1% sellest, mis nende reisidel tegelikult toimub. See peaks olema komöödiasari. Mõlemal poleks iseenesest midagi vastu oma Instagramis kajastatavad tegemisi ka veelgi laiemale publikule jagada, pigem tekib neil küsimus, kas eestlased on selleks valmis.

Diana sõnul hakkavad inimesed nende seltskonnaga koos aega veetes üldiselt väga paljudes asjades ja oma varasemates tõekspidamistes kahtlema. „Meil on vaba keskkond. „Kui uued partnerid meile perekonda tulevad, on see ka nende jaoks täiesti ulme. Nad mõtlevad, et kuidas on nii võimalik, et samal ajal on kõik targad, neil läheb elus hästi jne, aga kui on aeg hullu panna, siis seal ka keegi risti ette ei löö.“

Diana on oma tegemisi tuttavate tegemistega võrreldes kindel, et nende seiklused emaga ongi teistsugused. „Mulle väga tihti öeldakse, et see on midagi täiesti unikaalset. Ma alguses ei teadnud, et sellised asjad pole normid, esimest korda sain sellest teada kuuendas klassis asja tüdrukutega arutasime ja siis mu sõbranna küsis, et issand, kas sa räägid emaga ka sellistest asjadest?“

Kas või mis valmistab Dianale hirmu? Kuidas kommenteerib Marju oma tegemisi ja ütlusi TikTokis ja miks ta oma konto sulgeda otsustas? Kuidas iseloomustab Marju oma lapsi? Millist tüüpi nalju Marju ja Diana koos on teinud?

Vaata-kuula sellest ja paljust muust päises olevast videost!

“Käts!” videopodcasti peatoetaja on Organia.eu. Organia CBD õlid pakuvad leevendust valule, vähendavad stressitunnet ja ärevust, parandavad keskendumisvõimet ning soodustavad uinumist. Organia õlide koostisosad on puhtad ja looduslikud. Kasuta sooduskoodi KATS40, mis annab – 40% soodustust. Kehtib Organia.eu e-poes kuni augusti lõpuni!

Videopodcasti toetaja www.yumtek.ee e-poes kasuta sooduskoodi “KRISTINA” ning turguta oma keha -15% soodsamalt.“

Ära unusta vaadata Go3 televisioonist uut tõsieluseriaali ” Üks nädal Kristinaga”

Kommentaarid puuduvad