Blogijapaar Marimell suhtes kõrvalevaatamisest: meil on nimed, kelle puhul poleks probleemi

TV3.ee video-podcast’i „KÄTŠ!” seitsmendas osas on Kristina Pärtelpojal külas Marimell ehk blogijapaar Mari-Leen Albers ja Meelis Tomson. Lisaks segadusi ja naljakaid olukordi tekitavale nimele tuli juttu suhetest, perekonnast, reisimisest, ambitsioonidest ja võimaluste loomisest.

Mitte Marimell ja Meelis, vaid Marimell ehk Mari-Leen ja Meelis. „Me vahepeal alustasime kõiki oma videoid nii, et tere, mina olen Mari-Leen ehk Mari ja mina olen Meelis ehk Mell ja meie oleme Marimell, sest inimesed ei saa sellele nimele pihta,” ütlevad Mari-Leen ja Meelis alguses eraldi enda kohta ja lõpus rõõmsalt koos.

Nii elust kui tööst laiemalt rääkides rõhutavad mõlemad huumori tähtsust oma elus. „Nagu me TikTokis ütleme, et elu olgu lõbus, sest meie oleme. Ma käisin hiljuti karjäärinõustajate juures, kus on ka psühholoog. Ta küsis minult ühe põneva küsimuse, et mis on üks omadus minu juures, mida ma mitte mingi hinna eest mitte kunagi ära ei annaks, müüks ega vahetaks. Ma ütlesin, et see on huumor,” ütles Meelis.

„Olete kunagi kirjutanud või öelnud, et te ei läheks mitte kunagi lahku, sest te ei viitsiks,” ütles Kristina. „Jah, me oleme nii vanad. Sa oled noor inimene, sa ei saa aru, mis see tähendab. Aga tegelikult on see loogiline. Kujuta ette, sa saad uue inimesega kokku ja hakkad nüüd teda otsast peale tundma õppima, mis on tema kiiksud, ütleb Meelis.

„Ma olen sellega 15 aastat elanud, et mul lõpuks on fine, et ta luristab purki või ma ei tea mida. Mingid asjad, mis häirivad, lõpuks sa oled teinud rahu sellega,“ ütles Mari-Leen ja lisas, et üks asi oleks ilma suhteta niisama kellegagi intiimne olla, aga ta ei viitsiks kindlasti pärast nii pikka kooselu uuesti mingisse suhtesse astuda ega hakata uuesti pere looma. „Muide, Kirsti Timmer ennustas mulle, et aasta teises pooles armungi ära ja olengi valmis lahku minema, aga siis ikka otsustan Meelise kasuks,“ ütles Mari-Leen. Meelis tõi ka välja, et juba suurte ühiste plaanide tõttu ei saaks nad lahku minna.

Kristina uuris, kas üks pool lepiks sellega, kui teine pool kellegi kolmandaga magaks ja siis tagasi tuleks. „Meil on nimed, kelle puhul meil ei ole probleemi,“ ütles Mari-Leen. „Koit Toome?“ uuris Kristina kohe. „No ilmselgelt. Meil on diil, ma pean selfie saatma, siis ei usu,“ ütleb Mari-Leen naerdes. Meelis ütles juurde, et Ines on tema teenage crush. „Mäletan, et Ines „Kaks takti ette”, siiamaani tuleb pilt ette ja siis ma nägin Inest….”

Vaata sellest ja paljust muust lähemalt päises olevast videost!

“Käts!” videopodcasti peatoetaja on Organia.eu. Organia CBD õlid pakuvad leevendust valule, vähendavad stressitunnet ja ärevust, parandavad keskendumisvõimet ning soodustavad uinumist. Organia õlide koostisosad on puhtad ja looduslikud. Kasuta sooduskoodi KATS40, mis annab – 40% soodustust. Kehtib Organia.eu e-poes kuni augusti lõpuni!

Videopodcasti toetaja www.yumtek.ee e-poes kasuta sooduskoodi “KRISTINA” ning turguta oma keha -15% soodsamalt.“

Ära unusta vaadata Go3 televisioonist uut tõsieluseriaali ” Üks nädal Kristinaga”

Kommentaarid puuduvad