Ants Rootslane oli terve aasta salasuhtes: ta tunnistas, et pettis mind

TV3.ee video-podcast’i „KÄTŠ!” kuuendas osas on Kristina Pärtelpojal külas Ants Rootslane. Juttu tuli erinevat tüüpi suhetest ja sõprusest, teiste aitamisest, Antsu enda hiljutistest läbielamistest ning samuti värsketest tulevikuplaanidest.

„Müstik Ants Rootslane…skandaalne,“ ütleb Kristina naerdes sissejuhatuseks. „Sinu skandaale ei ületa ma kunagi. Ma arvan, et ma olen pühak sinu kõrval,“ vastab Rootslane. „Ei ole sa midagi. Võib-olla sa tundud pühak,“ ütleb Kristina vastu.

Nagu ka eelnevate osade puhul, alustas Kristina Antsu tutvustamist mitte läbi meedia, vaid enda silmade. Antsuga tutvus Kristina paar aastat tagasi Brigitte juures. „Ma mäletan nii hästi, kuidas sa mind hästi pikalt vaatasid. Ma mõtlesin, et miks ta passib mind. Me rääkisime hästi pikalt ja istusime Brigitte voodi peal veel. Mina nutsin ja sina kuulasid ja niimoodi me tutvusime ning hakkasime sellest saadik suhtlema. Minu jaoks oled sa hästi-hästi lahe inimene. Sa oled hea sõber, sa oled hea terapeut, sa oled hea inimene. Need, kes just sinu close friends ei ole, ilmselt ei tea, et sa oled ka täiesti naljakas inimene. Meedias ja telesaates tundud võib-olla tõsine. Tegelikult väga sarkastiline inimene ja väga naljakas inimene, aga kõigile välja ei näita.”

Rootslane sõnab selle peale, et tegemist on kahe eraldi tasandiga. „Mul on professionaalne tasand ja mul on isikliku elu tasand. Ja ma ei viitsi lihtsalt koguaeg selgitada, kui ma mingi tobeda või sarkastilise nalja teen. Kuna ma töötan väga palju vaimsete probleemidega inimestega, siis nad on hästi tundlikud. Inimesed on kummalised, nad hakkavad tihti suvalisest kohast ründama. Ma tahaks hoida privaatse ja töise elu lahus, muidu see kõik seguneb kuidagi ära.”

Keeruline periood elus ja inimeste väärtustamine

Ants ütleb, et see kevad oli tema elu üks keerulisemaid perioode. Eesti ühe müüduima autori, populaarse telesaate ja kõige muu seonduvaga käib kaasas ka teatav vari ja kui anda inimestele väljaspool tööaega väga palju mingisugust nõu ja inimesed tahavad sinult koguaeg midagi saada, siis tekib lõpuks küsimus, et mis sa ise sellest vastu saad? „Ka see teeb teinekord haiget, kui sa aitad inimese ree peale ja arvad, et ta on sõber, aga lihtsalt kasutas mind ära ja läks ära. Kui ma võtan kõik inimesed oma tuppa, siis ma olen nagu solgiämber, nad kallavad mu oma probleemidega üle. Mõned arvavad, et sa oled ju harjunud. Aga see on mu töö, kui selle eest makstakse, siis tekib tasakaal.”

Kevadel suri Antsu vanaema ning temaga igapäevaselt haiglas seotud olemise ajal toimusid ka erinevad meediarünnakud. Ants mõtles, kas keegi üldse saab aru, mis olukorras ta on? „Keegi ei teadnud, et ma kaotasin 10 kilo, olin arstide järelvalve all ja arstid ütlesid, et kui ühe kilo veel alla võtan, siis nad panevad mu lihtsalt haiglasse, võib kriitiliseks minna. Siis oligi selline tunne, et kas sul on üldse kellegi toetuda.”

Ants on enda sõnul aja jooksul aru saanud, et tuleb hoida enda lähedal inimesi, kes sinust päriselt huvituvad. Ta ütleb, et on näinud inimesi, kelle puhul ta ise on päriselt huvitunud, et neil hästi läheks, aga nad ei ole seda hinnanud. „Need inimesed, kellele olen andnud hundipassi, on kõik kahe-kolme aasta pärast tagasi tulnud ja hakanud külje alla hõõruma.”

“Ma tunnistan üles, ma ei ole seda kunagi öelnud, ma olin eelmisel aastal terve aasta suhtes. Keegi ei tea seda (naerab), aga ma ütlesin, et ma hoian oma eraelu. Isegi mu perekond ei teadnud sellest, seda teadis kolm inimest. Ta ühe korra tunnistas üles, et ta pettis mind…” alustas Ants enda valusast kogemusest rääkimisest.

Mida arutasid Ants ja Kristina veel inimestevahelistest suhetest? Milliseid soovitusi jagab Ants raskete aegadega toimetulemiseks? Millised on Antsu tulevikuplaanid? Kuidas näeb Kristina tulevikus oma suhtlemist Brigittega?

Vaata sellest ja paljust muust lähemalt päises olevast videost!

“Käts!” videopodcasti peatoetaja on Organia.eu. Organia CBD õlid pakuvad leevendust valule, vähendavad stressitunnet ja ärevust, parandavad keskendumisvõimet ning soodustavad uinumist. Organia õlide koostisosad on puhtad ja looduslikud. Kasuta sooduskoodi KATS40, mis annab – 40% soodustust. Kehtib Organia.eu e-poes kuni augusti lõpuni!

Videopodcasti toetaja www.yumtek.ee e-poes kasuta sooduskoodi “KRISTINA” ning turguta oma keha -15% soodsamalt.“

Ära unusta vaadata Go3 televisioonist uut tõsieluseriaali ” Üks nädal Kristinaga”

Kommentaarid puuduvad