Jan Uuspõllu uus kaaslane Brigita Anton: kolisime kiirelt kokku, sest lihtsalt ei suutnud enam eraldi elada

TV3.ee video-podcast’i „KÄTŠ!” viiendas osas on Kristina Pärtelpojal külas Brigita Anton. Juttu tuli loomulikult värskest suhtest näitleja Jan Uuspõlluga, samuti kuulsusest, meediast ning tulevikuplaanidest ja uutest projektidest.

Kristinal on au Brigitat tunda juba enne seda kui noor naine näitleja Jan Uuspõlluga rambivalgusesse astus. „Ma ei mäleta, kas mina kirjutasin esimesena sinule või sina minule, aga tegime koostööd ja saime sinu toreda salongi kaudu tuttavaks. Läbi minu silmade oled sa tore business woman, sa oled ema ning armas ja siiras inimene.“

Brigita rõhutab, et kindlasti pole tema näol tegemist õela ega ülbe naisega. „Ma arvan, et sul on selles osas õigus. Ma olen tõesti siiras ja soe, ei ole kaugeltki mitte õel, nagu võib tunduda võõrastele inimestele. Inimestel võib tunduda, et kuna mul on enda ettevõte, siis olen kindlasti ülbe jne. Aga tegelikult olen kõigiga alati hästi siiras.“

„Mina tean, kuidas te tuttavaks saite,“ ütleb Kristina vaieldamatult kõige kuumema Brigitaga seonduva teema kohta – tema värske suhe näitleja Jan Uuspõlluga. Janiga tutvus ta oma sõbranna mehe kaudu, kes neid omavahel tuttavaks tegi. „Ka minu enda sõbrannad käisid Jani juures ning Jan küpsetas neile leiba. Kas sa armusidki leivategemise pärast? Kas Jan tegi nii head leiba ja sa mõtlesid, et oi, seda meest peab endale jätma, siis on leib igaveseks olemas?“ küsis Kristina naerdes. Brigita sõnul on küsimuses iva sees, sest mitte keegi pole talle varem leiba küpsetanud ning ta peab seda väga armsaks žestiks.

Ilusalongi juhatajana töötav Brigita ütleb, et iga uus vestlus LPG-massažis käinud Janiga muutus sügavamaks ja nende suhe arenes üsna kiiresti tõsiseks. „Esimesed paar korda tuli ja siis ei olnud midagi, aga iga korraga läksid vestlused sügavamaks ja me mõistsime üksteist hästi. Teemad ei lõppenud ja juttu jätkus,“ kirjeldab Brigita. Lõbusate vestluste järgmine samm oli Jani kutse tema enda etendusele. Kokku koliti üsna kiiresti, sest Brigita sõnul teisiti lihtsalt ei suudetud.

Brigita ja Jan tegid oma suhte avalikuks Kroonika meelelahutusauhindade galal, mil Jan oli veel ametlikult abielus. „Ma isegi imestasin, et keegi kusagile varem vihjet ei saatnud. Me käisime avalikult enne seda koos söömas ja rahvarohketes kohtades jalutamas. „Algul mõtlesime Kroonika osas, et ei, me oleme ju nii vähe koos olnud, aga siis tuli mõttevälgatus, et see on just parim koht, kus asi avalikkusele tuua. Olime ilusti riides, üles löödud jne.“

Kuidas on Brigita harjunud kuulsuse ning võõraste kommentaaridega? Kas paar on mõelnud ka pulmadest? Milliseid põnevaid (tele)projekte võib Jani ja Brigita kohta lähiajal oodata?

Vaata-kuula sellest ja paljust muust päises olevast videost!


“Käts!” videopodcasti peatoetaja on Organia.eu. Organia CBD õlid pakuvad leevendust valule, vähendavad stressitunnet ja ärevust, parandavad keskendumisvõimet ning soodustavad uinumist. Organia õlide koostisosad on puhtad ja looduslikud. Kasuta sooduskoodi KATS40, mis annab – 40% soodustust. Kehtib Organia.eu e-poes kuni augusti lõpuni!

Videopodcasti toetaja www.yumtek.ee e-poes kasuta sooduskoodi “KRISTINA” ning turguta oma keha -15% soodsamalt.“

Ära unusta vaadata Go3 televisioonist uut tõsieluseriaali ” Üks nädal Kristinaga”

Näita 2 kommentaari

Üks nädal ühest osalisest, kätsist valge kaunitar ja must koletis.

Vasta

Kolmanda Eesti kihelused + Dark Triad’i ärategemiskemplus = Tühja Tuule Tagaajajad.

Vasta