Ohoh! Anu Saagim paljastas uues podcastis, kes on tema jaoks ebasümpaatsed mehed

TV3.ee portaalis värskelt alustanud ja Kristina Pärtelpoja poolt juhitav video-podcast „KÄTŠ!” tähendab lühidalt kokkuvõttes seda, et tasub valmis olla avameelseteks vestlusteks ning paljastusteks, mida kaugeltki igas raadiosaates ei kuule.

Esimese saatekülalise valimine Kristinal raskusi ei tekitanud: „Sa oled hea inimene, aga sa võiksid olla palju kibestunum ja vihasem kõigi peale. Tegelikult sa oled armas ja tore,” kirjeldab ta saatekülalist, kelleks on ei keegi muu kui Anu Saagim.

„Ei lähe diibiks, lõbus podcast,” ütleb Kristina sissejuhatuseks jutuajamisele, mis ei koosne kusjuures ainult mahlasest kätšist ja klatšist. Anu on Kristinale nii sõber kui lahe koostööpartner, kellega mitmeid lahedaid projekte koos tehtud.

Esmalt arutletakse tugeva tööeetika olulisuse üle. Anu ütleb, et see on tal juurdunud tänu kahe väljaande peatoimetaja tööle. „Ärritab ju, kui on plaanid tehtud ja asi hakkab rebenema. Ma mõtlen eelmisel õhtul välja, et ahhaa, pean olema see kell seal ja seal. Peas käib ragistamine ja arvutamine,” ütles Anu. Ajakirjandusest rääkides toonitab Kristina, et Anuga vestlemine mõjub nii, et ta räägib kõik olulised asjad välja, mida ta muidu ei räägiks. „Ma ei ole kõva häälega rääkinud, et mul 11. klass pooleli jäi. Ma otseselt ei varjanud, aga ei kuulutanud ka. Sina tuled ja ma räägin sulle kõik välja. Ma vaatan sinu intervjuusid hommikusöök staariga ja sa saad inimestelt kõik välja. Sa tekitad usaldusõhkkonda, et ma räägin ainult Anule, mis sest, et seda vaatab mitukümmend tuhat inimest.”

Kristina toob välja, et kuigi tema kuvand on sotsiaalmeedias ja teles avatud ning elav, siis tavalise tänaval kõndimise puhul löövad lapsepõlvehirmud välja. „Kui ma tänaval kõnnin ja näen näiteks 4-5 inimest koos, tekib paanikahoog ja ma mõtlen, et äkki nad hakkavad kiusama. Suvel päikeseprillidega käes vaatan otse. Inimesed ütlevad, et sa olid liiga kuri ja ma ütlen, et ma olin oma mõtetes.”

Kuidas Anu tunneb, kas meedia on talle liiga teinud? Mis käib Anule ajakirjanduse puhul enim närvidele? Miks on Anu ja Kristina arvates neile Eestist kaaslase leidmine raskendatud? Kellega on Anu pärast suurt tüli ära leppinud? Milles peitub Kristina jaoks podcast’ide võlu?

Vaata ja kuula sellest ning paljust muust lähemalt päises olevast video-podcast’ist!

“Käts!” videopodcasti peatoetaja on Organia.eu. Organia CBD õlid pakuvad leevendust valule, vähendavad stressitunnet ja ärevust, parandavad keskendumisvõimet ning soodustavad uinumist. Organia õlide koostisosad on puhtad ja looduslikud. Kasuta sooduskoodi KATS40, mis annab – 40% soodustust. Kehtib Organia.eu e-poes kuni augusti lõpuni!

Ära unusta vaadata Go3 televisioonist uut tõsieluseriaali ” Üks nädal Kristinaga”

Kommentaarid puuduvad