Ada Nelke tööst sisuloojana: pärast seda muudatust sain üle maailma jälgijaid juurde

TV3.ee video-podcast’i „KÄTŠ!” üheksandas osas on Kristina Pärtelpojal külas sisulooja Ada Nelke. Juttu tuli Ada ja Kristina omavahelisest suhtest, töötamisest nii sisuloojana kui ka laiemas mõttes, Ada tulevikuplaanidest ja paljust muustki.

Kes on Ada Nelke konkreetsemalt läbi Kristina silmade? Mina nägin sind esimest korda „Rannamajas” ja mäletan, et sa kohe meeldisid mulle seal. Mulle meeldis sinu ja Kristo armastuslugu. Kui sa ära läksid, ta nuttis, sa tulid tagasi ja ta oli nii õnnelik. Ma olen sucker for this, OMG, I love it! Minule hullult teie lugu meeldis, kui te lahku läksite, siis ma olin muidugi nii õnnetu,” ütles Kristina alustuseks ja lisas, et tema arvates tegi Ada seriaalis õigeid lükkeid ja liigutusi, samuti lahedat sisu ja meigivideoid sotsiaalmeediasse. „Isiksusena oled sa fun ja otsekohene, sa ei keeruta, oled chill ja badass. Ühesõnaga, sa oled mulle alati väga meeldinud.”

Peagi jõuti ka vestluse peamise teemani, millest enamus teisi teemasid hakkasid tasapisi välja hargnema. „Kõige suurem asi su elus, sa kolid minema Eestist?” küsis Kristina. „Fingers crossed, jaa!” vastas Ada. Jutt käib Hispaaniast, kuid mitte Barcelonast, kust Ada salvestusele eelneval päeval naases. „Eile tulin tagasi, aga see ei olnud tripp, et tahaks sinna kolida, pigem et Weekndi vaatama ja väike puhkus. Hispaania on sihil, aga ma ei tea kuhu. Ma ütlen ausalt, Barcelona jättis mu täitsa külmaks. Aga saad aru, kui hea oli tulla kodumaale tagasi, kus on kiirelt kõndivad inimesed, tänavad enam-vähem puhtad ja kõik on roheline. Seal on liiga aeglane tempo minu jaoks. Nüüd on üldse hakanud mõtted vähe suuremalt käima teiste riikide vahel veel. Mõtleme, vaatame.”

Kristina ütles, et ta armastab Eestit ning on õppinud Eestit rohkem armastama just läbi reisimise. „Kui on pikalt siin olnud, siis tundub, et Eesti on nõme, aga reisides armastan Eestit rohkem.”

Kas Ada on hingelt reisija või tahab ka muudel põhjustel ära kolida? „Reisija olen ma alati olnud, aastas 4-5 reisi on kindel. Eesti mulle väga meeldib, lihtsalt ma tunnen, et minu jaoks on siin väga vähe võimalusi sellise töö peal, mida mulle meeldib teha. Eestis saad sa ainult teatud punktini areneda ja peale seda on eestikeelse content’iga uksed kinni. Tahaks kombata ja testida erinevaid kohti, kus on rohkem võimalusi ennast areneda ja vaadata, kuhu lained viivad. Sellepärast hakkasin TikToki inglise keeles tegema, et näha, mis sealt tulla võib. Peale seda on üle terve maailma tulnud jälgijaid juurde.“

Kristina avaldas arvamust, et Ada räägib inglise keelt nii hästi ja just selle aktsendiga, millega ta sooviks ise rääkida. Kristina ise kardab inglise keeles content’i teha, sest see tundub „nii hirmus“. „See ongi hirmus ja eestlastel on mingi räme beef sellega. Saad aru, kui teen TikTokis inglise keeles ülekandeid, siis kõik eestlased kirjutavad kommentaarides, et oo, sa oled kodumaal, räägi eesti keeles või et sa teeskled oma aktsenti“. Ma mõtlen korra, et see tuleb ju nii kiirelt, ma ei mõtle ega kalkuleeri oma lauseid enne ja et mis aktsendiga ma räägin,” ütles Ada, kes töötab lisaks sisuloomele ka Iiri pubis, kus lõviosa klientuurist on inglased ja iirlased. „See on see, millega ma olen ümbritsetud ja ma vaatan ainult ingliskeelseid sisuloojaid. Inglismaalt, mitte Ameerikast. Sisu, mida sa vaatad, jääb külge.”

Kas Ada ei karda, et pärast Eestis omale nime tegemist välismaale minnes tuleb uuesti nullist alustada? Miks Ada lisaks influencer’i tööle ka n-ö tavatööd tegema läks ja mida see temas muutis? Kas Ada ja Kristina arvamused ja kogemused baaritöö osas kattuvad?

Kuula sellest ja paljust muust päises olevast video-podcast’ist!

“Käts!” videopodcasti peatoetaja on Organia.eu. Organia CBD õlid pakuvad leevendust valule, vähendavad stressitunnet ja ärevust, parandavad keskendumisvõimet ning soodustavad uinumist. Organia õlide koostisosad on puhtad ja looduslikud. Kasuta sooduskoodi KATS40, mis annab – 40% soodustust. Kehtib Organia.eu e-poes kuni augusti lõpuni!

Videopodcasti toetaja www.yumtek.ee e-poes kasuta sooduskoodi “KRISTINA” ning turguta oma keha -15% soodsamalt.“

Ära unusta vaadata Go3 televisioonist uut tõsieluseriaali ” Üks nädal Kristinaga”

Kommentaarid puuduvad