Mallukas ja Kristina meenutavad reisi New Yorki: ta sebis sind koguaeg, kuidas sa aru ei saanud?

TV3.ee uue video-podcast’i „KÄTŠ!” neljandas osas on Kristina Pärtelpojal külas ei keegi muu kui Mallukas, kellega on muu hulgas ekraanil kohtutud ka paar aastat tagasi Kristina beebiblogis. Uues saates tuli juttu nii ühistest värvikatest reisiseiklustest kui ka Malluka elus toimuvatest uutest muutustest.

Nagu varasemateski osades, alustas Kristina Malluka iseloomustada ja tutvustamist läbi enda silmade. Läbi meedia Mallukat juba teatakse, aga kes on ta Kristina jaoks? „Sa olid mulle hästi suur mentor ja tugiisik kui ma rase olin. Sel hetkel olid sa ainuke sõbranna, kellel oli palju lapsi ja hästi palju kogemust. Ma hästi palju võib-olla võtsin oma kasvatusel sinult šnitti, sest sa olid ainuke ema, kellega ma igapäevaselt suhtlesin,“ ütles Kristina, pärast mida lisaks Mallukas juurde, et oli kohal ka Kristina sünnitusel.

„Kas me räägime ausalt välja enda Ameerika…me peame rääkima, sest see on nii haige, mis me seal Ameerikas päriselt tegime,“ ütles Kristina nii enda kui Malluka naerupahvakate taustal. Algselt nii Miamisse kui Los Angelesse plaanitud reis võttis suuna hoopis New Yorki ning plaane, mida kohapeal teha, oli tohutult. „Mida me siis tegime? Kui te vaatate mu TikToki, siis ma sain juba veits heiti ka, et mis te käisite ainult söömas või…,“ alustas Kristina.

Kristina meenutas ka, et broneerimiskeskkonna pildil nägi nende ööbimiskoht välja väikse kena butiikhotellina, kuid reaalselt meenutas tuba pigem keldrit. „Seal oli aken, aga see oli põhimõtteliselt teise seina vastu, sealt ei tulnud poolt grammigi päevavalgust. Me olime nagu koopas. Tuba oli nii väike, et kui mõlemad kohvrid maha panime, ei saanud neist üle ega ümber,“ kirjeldas Mariann. „Meie tuba haises nii rõvedalt, sest me tellisime Uber Eatsi koguaeg,“ ütles Kristina.

Samuti meenutati ka oma ühist värvikat reisi Kanaaridel. „Viimasel päeval läksime alla lobby’sse. Seal oli üks hästi tore Albaania kutt, nägi veidi välja nagu Stefan, ta oli hästi nunnu,“ kirjeldas Kristina. „Jah, ja ta sebis sind täiega terve aeg, sai ei saanud aru või? Ta koguaeg jõllitas sind ja kirjutas sulle terve järgmine päev, mis sa arvad, mille jaoks?“ küsis Mallukas.

Vaata-kuula sellest ja paljust muust päises olevast videost!

Lisaks vaata TV3 Play-st ka paar aastat tagasi jooksnud Kristina beebiblogi.

“Käts!” videopodcasti peatoetaja on Organia.eu. Organia CBD õlid pakuvad leevendust valule, vähendavad stressitunnet ja ärevust, parandavad keskendumisvõimet ning soodustavad uinumist. Organia õlide koostisosad on puhtad ja looduslikud. Kasuta sooduskoodi KATS40, mis annab – 40% soodustust. Kehtib Organia.eu e-poes kuni augusti lõpuni!

Videopodcasti toetaja www.yumtek.ee e-poes kasuta sooduskoodi “KRISTINA” ning turguta oma keha -15% soodsamalt.“

Ära unusta vaadata Go3 televisioonist uut tõsieluseriaali ” Üks nädal Kristinaga”

Kommentaarid puuduvad