Musta hobusena finaali põrutanud Ragnar avameelselt: Kerttu aitab mu igal nädalal august välja tuua

ragnar
Foto: kuvatõmmis

"Tantsud tähtedega" saatesse musta hobuse sisenenud Ragnar Klavan ja tema tantsutreener Kerttu Tänav pääsesid pühapäeval toimunud poolfinaalist edasi suurde finaali.

Tantsupaari sõnul tuli finaali pääsemine neile üllatusena. "Vaadates konkurentsi, kui hästi kõik tantsivad, ja see, et me tulime ju palju hiljem saatesse. Eks ma olen ikka veel nurgeline, aga tundub, et Kerttu liigutab mind õiges suunas," rääkis Ragnar peale otsesaadet antud intervjuus.

Tantsutreener arvas, et asi ei ole vaid treeneris vaid ka tublis õpilases.

"Me teeme imet koos. Ragnar on väga tubli ja motiveeritud õpilane. Ma ei pea ei piitsa ega präänikut kasutama, vaid me oleme ühel meelel, kui palju peab tööd tegema," tõdes Kerttu. 

Ragnari sõnul on tantsusaate ajal olnud kõige keerulisemad just nädala algused, kus tuleb hakata uut kava õppima, aga samas annab eelmise nädala väsimus veel korralikult tunda. 

"Igal esmaspäeval, teisipäeval ja kolmapäeval ma alles tulen kuskilt august välja. Aga õnneks Kerttu on mu ergutustüdruk ja teab, kuidas mind motiveerida," rääkis mees.

Kerttu sõnul tähendab "ergutustüdrukuks" olemine seda, et ta alati toetab oma tantsupartnerit. "Ma ei kurjusta, ei solvu ja proovin olla positiivne ning tundub, et see toimib". 

Järgmisel nädalal on paaril vaja esitada kolm tantsu - rahvahääletusel valitud ladinatants, standardtants ning üks šõutantsunumber. 

Kuigi paaril on palju tööd sellel nädalal ees, on nad väga positiivsed ja harjunud juba, et vähese ajaga peab palju õppima ning saavutama. 

Peale otsesaadet tehtud intervjuu:

Kommentaarid puuduvad