Reklaam sulgub sekundi pärast

Maitseelamused emadepäevaks

Sisuturundus

pirukad
Vaarika pirkuas — FOTO: Nikolay.ee

Emadepäev on juba ukse taga ning tihtipeale võib jääda kingitus viimasele hetkele. Meil on sulle üks maitsev idee, millega emadepäeval laud katta, et see jääks kõigile meeldejäävaks.

Sooja pirukat peetakse sageli lohutavaks ja nostalgiliseks maiuspalaks, mis tekitab kodu- ja peretunde. Sooja piruka serveerimine emadepäeval loob hubase ja kutsuva õhkkonna, muutes selle täiuslikuks palaks, mida koos lähedastega nautida. Värskelt küpsetatud piruka maitsev aroom võib muuta ilusaks ükskõik kelle päeva, mistõttu on see emadepäevaks läbimõeldud ja südamlik valik. Milline ema ei sooviks hommikul ärgata kaetud söögilaua peale, kus on esindatud need kuulsad soolased ja magusad Nikolay pirukad.

Kingi emale südamekujuline pirukas või lillekujuline pirukas. Kes ütles, et ingleid pole olemas? Maailmas kutsutakse neid emadeks. "Emake, ma muud ei tea tänuks öelda sulle: sina oled väga hea, armas, kallis mulle" Nikolay pirukas on maitsev ja täiuslik täiendus teie emade õnnitlemiseks sellel pühapäeval. Rõõmustage kalleid ja lähedasi sellel imekaunil kevadpühal!

Pakume samuti võimalust saata pirukas üllatuskingina, kui ei ole võimalik õnnitleda oma ema isiklikult.

pirukad
Üllata ema Nikolay.ee pirukatega — FOTO: Nikolay.ee
pirukad
Südamekujuline pirukas — FOTO: Nikolay.ee
pirukas
Lillekujuline pirukas — FOTO: Nikolay.ee

Bar-buffee "Nikolay" eesmärk on luua midagi, mis meeldiks meie esivanematele, keskenduks meie külalistele, pakuks hubast ja sõbralikku õhkkonda koos hea muusikaga ning loomulikult pakuks maitsvat omatehtud toitu. Mis võiks emale paremini sobida? Kohviku soolastest menüüst võib leida näiteks lõhe-spinati-, mozzarella-tomati-, peekoni-kartuli- ja porgandipiruka. Magusatest on esindatud näiteks kirsi-, kohupiima-, mooni- ja vaarikapirukad. Muidugi on maitseid veelgi, kodulehelt leiab kindlasti igaüks endal meelepärase lemmiku. Kohvikust on võimalik pirukaid koju tellida, kui ka kohepeale ise järele minna.

pirukas
Soolane pirukas — FOTO: Nikolay.ee

Nikolay bar-buffee on tallinlaste seas väga populaarne, mis tõttu tuleks oma pirukasoovist teada anda varakult, sest see tagab teile erilisel päeval maitsva maiuse ilma viimase hetke stressita. Ettetellimisel saate kindlustada ka oma eelistatud maitse ja suuruse, kuna populaarsed valikud võivad kiiresti läbi müüa. Lisaks võimaldab see Nikolay bar-buffeel paremini planeerida ja suurenenud nõudluseks valmistuda, tagades, et teie pirukas on värskelt valmistatud ja valmis õigeaegselt järeletulemiseks või kohaletoimetamiseks. Emadepäevaks piruka ettetellimine on läbimõeldud ja mugav viis näidata oma armastust ja tunnustust ema vastu! Kõigile, kes soovivad tellida pirukaid õnnitluskleebistega, palun helistage numbrile 6732060 ja teavitage, et soovite pirukat kleebisega.

Kommentaarid puuduvad