Reklaam sulgub sekundi pärast

Eurovisioni

toob sinuni COOLBET

“Miks me oleme idioodid?” on tagasi ehk reageerime tänavustele eurolugudele otse ja ausalt

Juba järgmisel nädalal läheb lahti suur Eurovisioni lauluvõistlus, kus teises poolfinaalis astuvad üles ka Eesti esindajad 5MIINUST ja Puuluup. Selle puhul tulid taas kokku "Miks me oleme idioodid?" podcasti saatejuhid Taavi Libe ning Brit Suurraid ja andsid tänavustele lugudele oma ausa hinnangu.

Tänavu võistleb Eurovisionil 37 lugu, ent oma hinnangu andsid saatejuhid siiski vaid esikümnesse ennustatavatele lugudele. Episoodi salvestamisel sai aluseks võetud Eurovisionworld ennustustabel, kuhu on kokku koondatud 15 erineva kihlveokontori ennustused. 

Hetkel ennustatakse, et Eurovisioni võidu napsab Šveits. Teisel kohal on Horvaatia ja kolmandal Holland. Eestile ennustatakse hetkeseisuga finaalis 21. kohta.

Brit ja Taavi kuulasid kümme lugu (ja boonusena ka Eesti oma) läbi ning paigutasid need ka enda pingereale - kas ja kui palju nende arvamused ühtisid?

Vaata videost, kuidas kõlavad tänavused TOP 10 eurolugu ja millise hinnangu andsid neile saatejuhid!

"Miks me oleme idioodid?" podcasti Eurovisioni reacti toetab Coolbet. Tule avalda SIIN oma arvamust, mis on sinu lemmik Eurovision lugu ning võida Apple Airpods2-d või äge Coolbeti dressikas!

Kommentaarid puuduvad

Eurovisioni

toob sinuni COOLBET