Reklaam sulgub sekundi pärast

AUHINNAMÄNG |Mis on sinu lemmik Eurovisioni 2024 laul? Vasta ja võida uhked Apple AirPods 2!

eurovisioon mäng
Eurovision mäng — FOTO: TV3

Vastamine on lõppenud! Eurovisioonis peaauhinna Apple AirPods 2-d võitis Tõnu Raud ning Coolbeti poolt kingikoti Rait Vellmann ja Kristiina Talvoja. Palju õnne võitjatele!

"Uuu, kuula nüüd seda! Saab huugama ära! Meid kuulda on täna!" 5miinust ja Puuluup on Malmös kohal ja peatselt Eurovisioni 2024 lavalaudu vallutamas. Enne finaale ootame sind, aga muusikareisile, tule vaata üle, mis riigid sellel aastal osalevad, vali oma lemmik ning võida uhke auhind - Apple AirPodsid, et elada mõnusalt muusikarütmis.

Eurovisioni auhinnamängu partner Coolbet toetab mängu vägevate auhindadega. Peaauhinnaks on Apple AirPodsid, lisaks lähevad loosi kaks komplekti Coolbeti kinkekotte, mis sisaldab meeneid ja panustamisraha. Osalemine on imelihtne, vali vaid oma lemmik ning kõikide vastajate vahel lähevadki loosi auhinnad.

airpodsid
Apple AirPods 2 — FOTO: Coolbet

Coolbeti näol on tegu on eestimaise hasartmänguettevõttega, kes pakub lisaks spordiennustusele oma klientidele võimalust mängida ka pokkerit ja kasiinomänge. Rahvusvaheliselt auhinnatud Coolbet on aastate jooksult toetanud suurelt ka Eesti sporti - tänasel päeval ollakse muuhulgas sponsoriks Eesti Jalgpalli Liidule, Eesti Discgolfi Liidule ning Keila Coolbeti korvpallimeeskonnale.

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!

Eurovisionimängus saab vastata kuni 11.05.2024 kella 21.00-ni!

Kõikide Eurovisioni võistluslugudega saad tutvuda siin!

Auhinnad loositakse välja 13.05.2024 ja avaldatakse siin mängulehel.

Eurovisiooni esimene pool finaal toimub 7. mail, teine poolfinaal 9. mail ning finaal leiab aset 11. mail. Eurovisiooni finaale saab jälgida Go3 televisiooni vahendusel.

Eurovisiooni mängu osalemise tingimused SIIN!