Reklaam sulgub sekundi pärast

Üllatav põhjus! 5MIINUSEST lahkunud Gameboy Tetris Eesti eurolool ise kaasa laulda ei tahaks

ERR

Gameboy Tetris
Gameboy Tetris — FOTO: Kuvatõmmis videost

Möödunud aastal 5MIINUSEST lahkunud räppar Gameboy Tetris tõdes "Ringvaate" saates, et oleks äge kogemus Eurovisionil ära käia, kuid selles laulus ta kaasa laulda ei tahaks.

Gameboy tõdes, et kui võtta Eurovisionil käimist kui kogemust, siis oleks loomulikult äge seal ära käia. "Aga kui mõelda, kas ma tahaks selles laulus kaasa laulda? Ei, ma ei tahaks," avaldas ta. Põhjuseks toob välja ta just selle, et soovib natukene teistsugust muusikat teha. "Aga mul on hea meel, et nad on seal," elab ta siiski omadele kaasa.

Eriti toredaks teeb Gameboy Tetrise sõnul asja see, et laulus on olemas rahvuslikud elemendid. Juba peagi on tal välja tulemas ka oma debüütalbum, kus ta jutustab nii enda isakogemusest kui ka oma lapsepõlvest. 

"Olin seda ammu juba mõelnud ja aeg oli käes," sõnas Gameboy Tetris ning lisas, et keskendub nüüd just soolokarjäärile. "Võib-olla tuleb tulevikus on mõni uus kollektiiv, aga praegu meeldib mulle üksinda."

Vaata "Ringvaate" intervjuud Gameboy Tetrisega allolevast videost!

Möödunud suve lõpus tõdes Gameboy Tetris TV3 portaalile, et tema ja 5MIINUSE maitsed lihtsalt ei klappinud enam. 

Gameboy sõnul on tema poolt tulemas mitu suurt ja põnevat koostööprojekti ning räpipundist lahkumisega on kaasnenud veel üks suur pluss: "Kõige suurem asi, mis juurde tuli, on see aeg, mis mul on vabanenud. Ma saan pühendada praegu lauludele nii palju aega," rääkis ta toona. Loe edasi siit!

Kommentaarid puuduvad