Tõde on selgunud! Gameboy Tetris avaldas, miks ta 5MIINUSEST lahkus

Joonatan Pärn

Juulis teatas räppar Gameboy Tetris (Pavel Botšarov), et lahkub populaarsest räpipundist 5MIINUST. “Lihtsalt maitsed ei klappinud,” selgitab Gameboy TV3.ee portaalile otsuse tagamaid.

“Olin seda ammu juba mõelnud ja aeg oli käes,” lisab Gameboy, kes vahetult peale suvist otsust kinnitas, et keskendub nüüdsest soolokarjäärile. “Soolo(artistina) on ikkagi meeldivam, vähemalt praegu. Võib-olla tuleb tulevikus mõni uus kollektiiv, aga praegu meeldib mulle üksinda,” räägib ta.

Gameboy sõnab, et soolokarjäärile keskendumine on toonud kaasa ka muutusi tema loomingus: “Katsetan praegu täiesti uut soundi. Käin igapäevaselt stuudios ja flirdin stiilidega, mida Eestis ei ole veel nähtud. Meil tuleb varsti Eesti esimene electro-stiilis lugu.”

Gameboy sõnul ei ole ta peale kollektiivist lahkumist ise 5MIINUSE kontsertidel osalenud, kuid siiski on ka tema kõrvu jõudnud kuuldused, mille kohaselt üks räpipundi liige viskas Taltechi peol rahva sekka eseme, mis vigastas mitut inimest. Loe juhtunu kohta täpsemalt siit! “Olen midagi kaugelt kuulnud küll. Ei tasu visata asju publikusse,” kommenteerib Gameboy juhtunut. 

Gameboy sõnul on tema poolt tulemas mitu suurt ja põnevat koostööprojekti ning räpipundist lahkumisega on kaasnenud veel üks suur pluss: “Kõige suurem asi, mis juurde tuli, on see aeg, mis mul on vabanenud. Ma saan pühendada praegu lauludele nii palju aega.”

Vaata artikli päises olevast videost, milline põnev üritus on Gameboy Tetrisel tulemas koos NOËPiga, kus hakatakse lavalaudadel üksteisega koguni duelli pidama!

Kommentaarid puuduvad