Pidu, mis lõppes kiirabis: 5MIINUSE liige viskas TalTechi peol rahvasse eseme, mis vigastas mitmeid inimesi

Pressimaterjal
Foto: Mart Vares/pressimaterjal

8.septembril toimus TalTechis taas Linnakupidu, kuhu olid oodatud kooli õpilased, vilistlased, töötajad ning koostööpartnerid. Paraku lõppes pidu aga paaril inimesel suurte vigastustega.

Linnakupeo esinejatenimistu oli uhke – 5MIINUST, Terminaator ja Kukerpillid. 5MIINUSE esinemise ajal lennutas räpipundi liige Estoni Kohver rahva sekka klaasmaterjalist toidunõu, mis tabas 19-aastast naist ja 22-aastast meest, sõnati Kroonikale laekunud vihjetes. 

Kiirabi andis kannatanutele esmaabi. PPA pressiesindaja sõnas, neil ei ole praegu lisada enamat, kui et selline juhtum oli ning täpsemad asjaolud selgitatakse menetluse käigus. 

Estoni Kohver kommenteeris Kroonikale, et tegemist oli superõnnetu juhtumiga. “Hetkel juba tegeleme tagajärgedega ja oleme ka kontaktis vähemalt selle inimesega, kes kõige õnnetumalt kannatada sai.” 

Kohver postitas Instagrami ka story, kuhu kirjutas: ,,väga halb. minu süü. vastutan. tegelen”, lisades lõppu punase südame. 

TalTech jagas Facebookis postitust, kus kirjutati, et Tehnikaülikooli perel on juhtunu pärast väga kahju ning nad teevad igakülgset koostööd politseiga, et teole järgneks õiglane lahendus. 

Kommentaarid puuduvad