Reklaam sulgub sekundi pärast

5MIINUSE Estoni Kohver paljastab: Eesti Laulul me küll kained ei olnud

Johanna Alvin

Saates "Kolmekas" tunnistas tänavusel Eurovisioni lauluvõistlusel osalev 5MIINUSE liige Estoni Kohver, et Eesti Laulu ajal tiim kaine ei olnud. Lisaks avaldas muusik, kuidas plaanitakse Eurovisionil käituda.

"Kolmeka" saates tunnistas 5MIINUSE liige Estoni Kohver, et on üritusi, kus bändiga päris kained ei olda. Muusik lisas ka, et Eesti Laulul osaledes ja võites olid nad bändiga alkoholi tarbinud. "Eesti Laulu me küll kainelt ei teinud." 

Saatejuht Grete Kuld küsis aga kuidas plaanitakse Eurovisioonil käituda ning kas seal ollakse kained. "Meil on omavahel kokkulepe, et päeval ei võta," vastas Kohver kelmikalt. Eurovision toimub nimelt õhtusel kellaajal, seega otseselt küsimusele vastust ei saadudki. 

Kohver rääkis ka, et kui bänd sooviks lava taha endale Eurovisioni ajaks midagi tellida, siis see maksaks suure summa raha. "Kui sa oma soovide nimekirja saadad neile, siis läheb osalustasule mingi 8000 otsa. Täiesti hull. 5000 on lihtsalt see, et sa lavale saaksid."

Vaata saatest "Kolmekas" reedel kell 21.00!

5MIINUST ja Puuluup esinevad Eurovisioni teises poolfinaalis 9. mail. Teises poolfinaalis astuvad lisaks Eestile üles veel: Armeenia, Albaania, Austria, Tšehhi, Taani, Kreeka, Malta, Šveits, Belgia, Israel, Gruusia, Läti, Holland, Norra ja San Marino.

Igast poolfinaalist pääseb edasi kümme riiki ning Eurovision 2024 võitja selgub suures finaalis juba 11. mail.

Kommentaarid puuduvad