Reklaam sulgub sekundi pärast

Kingiideed emadepäevaks – jamavabad vitamiinid, mis pakatavad puuviljadest

Frank Fruities
Frank Fruities — FOTO: Sisuturundus

Emadepäev ei ole enam mägede taga ja tasuks hakata mõtlema, kuidas oma ema selle puhul meeles pidada. Loomulikult ei tasuks haarata esimest ettejuhtuvat pahna poeletilt, vaid kinkida midagi, mis päriselt ka väärtust loob.

Toome teieni ülevaate parimatest kingiideedest tänavuseks emadepäevaks! Tee teadlik valik. Maitsev valik. Toimiv valik. Vali – maitse, mis loeb. 

Vali kingitusena FRANK fruities komplekt „Kaunidus“ – ilu jaoks, mis paistab seestpoolt. Kaunidus komplekt sai loodud just selleks, et toetada kõikide naiste tervist, üldist heaolu ja sisemist sära, mis kumab väljapoole. 

Antud komplekti puhul on tegemist ideaalse jamavaba kingitusega, milles sisalduvad tooted toovad kingisaajale maailma parimat maitset ning lisaks toetavad tervet tema organismi! Komplektist leiab naistele mõeldud väga hea toimega SKIN, HAIR&NAILS multivitamiini, PUMP IRON’i rauapreparaadi, millel puudub metallimaitse ning HELP GUT’i, mis omakorda toetab soolestiku tööd ning seeläbi tugevdab ka immuunsust.

Tablette ja kapsleid on liiga ebamugav alla neelata? Kummikommid jäävad hammaste külge kinni ning kõikides neis sisalduvad lisa- ja täiteained tekitavad organismis raskustunnet? Lisaks ebameeldiv maitse! Nii jäävad paljud kallilt ostetud või kingiks saadud toidulisandite purgid kappi seisma. Tooted avastatakse alles siis, kui need on juba aegunud, mistõttu liiguvad need raske südamega prügikasti.  
Just nendel põhjustel lõidki mitte-vitamiinivõtjad inimesed vitamiinibrändi, mis maitseks nagu puuviljakomm, oleks jamavaba ning selle võtmine oleks imelihtne! Nüüd ei jää enam ükski purk kappi seisma! 

Frank Fruities
Frank Fruities — FOTO: Sisuturundus

FRANK fruities vitamiinid on valmistatud peaaegu täielikult ehtsatest puuviljadest – üle 90% kogu sisaldusest. Ühes purgis sisaldub lausa üle ühe kilogrammi puuvilju! Just seetõttu võibki neid nimetada maailma parima maitsega tervislikeks vitamiinideks! 

Toote EcoCert sertifikaadiga kontsentreerimisprotsess võimaldab segada puuvilju, säilitades nende loomuliku maitse, magususe ja õrna pehme koostise. Seejärel rikastatakse puuvilju parimate toitainete ja vitamiinidega, järgides kõrgeimaid toidu- ja ohutusstandardeid. Kummikommideks muudab nende koostises olevates õuntes sisalduv pektiin. Tegemist on täiesti jamavabade vitamiinidega, mis ei sisalda lisatud suhkruid, säilitusaineid, želatiini, värvaineid ega plastikut, on julmusevabad (pole katsetatud loomade peal) ning enamus tooteid on ka vegansõbralikud. 

See bränd sai loodud Šveitsis just inimestele, kes otsivad naturaalseid ning maitsvaid tervislikke toidulisandeid. FRANK fruities’e puuviljakommide näol saab oma igapäevased vitamiinid ja mineraalained võtta imelihtsalt maitsva vahepalana või kommi asemel. Võtmisel ei vaja need lisaks vett ega pea jälgima ka toidukordi. 

Tootevalikust leiab veel immuunsüsteemi toetavad tsingiga rikastatud puuviljakommid BOOST IMMUNITY. ENERGY & METABOLISM aitab muuta toidu rasva asemel energiaks ning on rikastatud 11 erineva vitamiiniga. KID’S MULTI lastevitamiinid on pisikeste karukestena, mida saab kerge südamega lastele anda. Täpselt nagu kõik teised sortimendis olevad toidulisandid, on ka need täielikult jamavabad! Ning muidugi ka meestele leidub meil oma multivitamiin MEN’S MULTI, et toetada tervet meesorganismi. 

Hea on ka teada, et need on vitamiinid, mis on võitnud tiitli „Great Taste Awards 2021“. 

Ainult vaadates jääb maitsest puudu! Ampsa ise või tee maailma parima maitsega kingitus FRANK fruities’e vitamiinide näol ning kingisaaja ja Sinu keha tänavad Sind! 

Uuri lähemalt www.yumtek.ee e-poest ning leiad valiku tervele perele! Jälgi FRANK fruities tegemisi ka sotsiaalmeedias!

"Parim iluvitamiin, mida kunagi võtnud olen! Kommid ei jää suulakke ega hammaste külge kinni nagu teiste kummikommilaadsete vitamiinidega tihtipeale juhtub. Lisaks on suurepärase maitsega ega tekita kõhus raskustunnet ning peale selle toimivad ka väga hästi!" - kliendi tagasiside

Swiss Vitamin Institute
Swiss Vitamin Institute
Great Taste 2021
Great Taste 2021
Fuudish
Fuudish

Kommentaarid puuduvad