Reklaam sulgub sekundi pärast

Sukkpüksid koolilõpetamiseks ja suvepidustusteks: leia oma lemmikud selle suve sündmusteks Sokisahtlist

Sisuturundus

Sukkpüksid
Sokid — FOTO: Sokisahtel

Suvi on täis erilisi sündmusi, alates koolilõpetamistest ja pulmadest kuni aiapidude ja festivalideni. Sellisteks pidulikeks puhkudeks on iga detail oluline ning sukkpüksid on sageli lahutamatu osa pidulikust riietusest. Kuidas aga valida just need õiged sukkpüksid, mis rõhutaksid stiili ja mugavust? Eriti Eesti suve muutliku ilma puhul on sukkpüksid alati mõistlik valik. Siin on mõned soovitused, kuidas leida sobilikud sukkpüksid Sokisahtli suvekollektsioonist just selle suve erilisteks sündmusteks.

Õhukesed ning mugavad sukkpüksid

Suveperioodil on eriti oluline valida sukkpüksid, mis on valmistatud hingavast ja kergest materjalist. Parim valik on mikrofiibrist sukkpüksid, mis on pehmed, õhulised ja elastsed. Samuti tasub tähelepanu pöörata sukkpükste denierile (DEN), mis näitab nende paksust:

Sukkpüksid
Sukkpüksid — FOTO: Sokisahtel

Värvlised ja stiilsed sukkpüksid

Sokisahtlis on suur valik erinevaid sukkpükse, alustades nii klassikalistest kuni võrksukkpükste ja printmustriteni välja. Selleks aga, et valida just sobiv paar, tuleb meeles pidada, et erinevad sündmused nõuavad erinevaid sukkpükste stiile ja värve:

  • Koolilõpetamine: Klassikalised nahatooni sukkpüksid on ideaalne valik, sest need loovad elegantselt tagasihoidliku välimuse. Kui aga lõpukleit on tumedam, siis sobivad ka mustad või tumehallid sukkpüksid.
  • Pulmad: Pulmadeks sobivad hästi peened pitsilised sukkpüksid või pehme mustriga variandid, mis lisavad romantilisust ja luksust. Valge või elevandiluukarva sukkpüksid on pruudile ideaalne valik. Külalisena aga sobivad pidulikud väikse mustriga sukkpüksid.
  • Aiapeod ja festivalid: Siin võib lasta fantaasial julgelt lennata! Sokisahtlist leiad  erksavärvilised, mustrilised või isegi sädelevad sukkpüksid! Vali välja just oma lemmikud ning paista välja omapärase ning julge stiiliga. 
Sukkpüksid
Sukkpüksid — FOTO: Sokisahtel
Sukkpüksid
Sukkpüksid — FOTO: Sokisahtel

Sukkpüksid peavad hästi istuma 

Sukkpükste valikul on oluline ka õige suuruse leidmine, et tagada täielik mugavus ja stiilne välimus. Alati tasub kontrollida suurustetabelit ja tuleb arvesse võtta oma pikkust ja kaalu. Liiga väikesed sukkpüksid võivad soonida ja olla ebamugavad, samas kui liiga suured võivad kortsu vajuda. Lisaks soovitame alati kõigil pikakoivalistel pigem suurus suurem valida, et sukkpüksid mugavalt jalas istuks.

Sukkpükse on väga palju erinevaid

Sokisahtlil on valikus väga palju erinevaid sukkpükse, nii stiililt kui otstarbelt. Tänapäeval on saadaval sukkpükse, millel lisaks värvile on veel trikke tagataskus varuks:

  • Kontrollitud kompressiooniga sukkpüksid, mis pakuvad jalgadele tuge ja vähendavad väsimust pikema kandmise korral.
  • Plus size sukkpüksid, mis on mõeldud pakkuma mugavust ja suurepärast istuvust ka kurvikamatele kehadele. Sokisahtli suvekollektsioonist leiab laia valiku pluss-suuruses sukkpükse, mis on saadaval erinevates stiilides ja värvitoonides, et iga naine leiaks endale sobiva paari.
  • Sokisahtli hõõrdumisvastased reiekaitsmed on loodud pakkuma kaitset ja mugavust, vähendades hõõrdumist ja ärritust. Kui sukkpükste jaoks on ikkagi liiga palav ilm, siis reiekad on täpselt õige lahendus. Reiekaitsmed on valmistatud pehmest ja hingavast materjalist ja sobivad suurepäraselt kandmiseks kleitide ja seelikutega, et jalad omavahel ebamugavalt ei hõõruks.
Sukkpüksid
— FOTO: Sokisahtel

Eesti suvel tasub alati paar sukkpükse kotis varus hoida 

Me ju kõik teame, et Eesti suveilma just üleliia usaldada ei saa. Päikesepaisteline hommik võib kiiresti muutuda jahedaks ja vihmaseks pärastlõunaks. Sukkpüksid pakuvad suurepärast lahendust selliseks ilmaks, pakkudes kergust ja mugavust sooja ilma korral, samas pakkudes katvust ja soojust jahedamal hetkel. Väike nipp on ka see, et sukkpüksid kaitsevad näljaste sääskede eest! Ehk tasub alati üks paar sukkpükse kotti varuda ka kõige kuumemate ilmadega. 

Sukkpüksid ja suvepeod käevad käsikäes, olgu see siis stiili või Eesti ilma tõttu. Õigesti valitud sukkpüksid mitte ainult ei näe head välja, vaid pakuvad ka mugavust ja enesekindlust kogu suve vältel. Sukkpüksid on alati tark ja praktiline valik, mis aitab tunda end mugavalt ja stiilselt igas olukorras. Vaata Sokisahtli suvekollektsiooni SIIT.