Reklaam sulgub sekundi pärast

Parim valik loomaomanikele

Sisuturundus

husse
Parim valik loomaomanikele — FOTO: Unsplash.com Cristian Castillo

Rõõmuga teatame, et Husse kaubamärk on jõudnud ka Eestisse! Algselt 1987. aastal Stockholmis alguse saanud bränd on nüüd esindatud üle 50 riigi üle maailma.

Husse pakub kõrgkvaliteetseid tooteid koertele, kassidele ja hobustele, ulatudes üle 300 erineva toote.

Husse tootmisüksustes toimub pidev veterinaarkontroll ning toidud valmistatakse hoolikalt valitud koostisosadest, tagades seeläbi parima kvaliteedi ja toitainete rikkuse teie lemmikutele.

Lisaks toidule leiab siit loomale ka maiused, tarvikud ning hooldustooted.

Üks eriline asi Husse toodete juures on see, et neid ei müüda tavalistes kauplustes. Selle asemel saavad kliendid osta tooteid läbi e-poe www.husse.ee või partnerite, näiteks loomakliinikute kaudu.

loom
Parim valik loomaomanikele — FOTO: Husse.ee

Kvaliteetse toote kõrval pakume ka kvaliteetset teenindust. Missiooniks on pakkuda parimat abi ja tuge lemmikloomadele ning nende omanikele. 

Kõik, mida me teeme, tuleb armastusest loomade vastu. Seetõttu aitame alati klientidel valida õigeid tooteid ning anname nõu toitumise ja hoolduse osas, tagades teie lemmikute õitsengu igal sammul.

Lisaks pakume spetsiaalset partnerprogrammi, mis on suunatud veterinaarkliinikutele, kasvatajatele, kennelitele ja lemmiklooma blogijatele. Partnerlus Hussega võimaldab saada allahindlusi kogu tootevalikule ja teenida lisatulu.

Husse põhifookus on alati olnud lemmikloomade tervis ning meil on suur rõõm tuua  kõrgekvaliteedilised tooted ka Eesti lemmikloomadele. Olgu teie karvased sõbrad suurtes või väikestes, oleme siin, et pakkuda neile parimat. Loodame, et saame aidata teie lemmikute eest hoolitsemisel ning teha teie elu koos nendega lihtsamaks ja rõõmsamaks!”

Tule osale loosimängus ja võida 150 EUR väärtuses Husse kinkekaart!

husse
Husse on Eestis! Parim valik loomaomanikele — FOTO: www.husse.ee

Kommentaarid puuduvad