Reklaam sulgub sekundi pärast

VIDEO | Piilume võtteplatsile ehk kuidas filmitakse “Kahevõitluse” saadet?

Johanna Alvin

Tänasest alustab argiõhtuti TV3 eetris haarav kodumaine telemäng "Kahevõitlus“, mida juhib armastatud saatejuht Kristjan Jõekalda. TV3 sünnipäeva auks avab hooaja erinädal, kus võistlevad tuntud saatejuhid. Vaatame, kuidas valmistuti erisaateks ning milline võtteplats õieti välja näeb!

Astudes "Kahevõitluse" stuudiosse on tegu pigem pisikese võtteplatsiga. Uue saate jaoks on eraldatud stuudios vaid nurgake. Teises nurgas on "TV3 uudiste" stuudio ning kolmandas hoopis "Stuudio" saate jaoks ehitatud ala. Vaatamata väiksele alale, näeb "Kahevõitluse" võtteplats eriti põnev välja. Koheselt tekib tahe istuda teemantikujulise mängulaua taha, vaadata sellel olevat ekraani ning panna end mälumängus proovile. 

Võtteplatsil askeldavad ringi kaameramehed, režissöör ja muidugi ka Teet Margna, kes saateformaadi koos Kristjan Jõekaldaga välja mõelnud on. "Saade on rahvalikum, saade on kiirem ja lõbusam ning ei ole enam selline raske mälumäng, vaid oleme proovinud saate küsimusi koostada laia silmaringi baasilt," kirjeldab Teet "Kahevõitlust". 

Kristjan antud saadet aga mälumänguks ei kutsukski. "Ma rõhutan, et see on mälumängulaadne toode. Ta ei ole ikkagi mälumäng. See on mäng laia silmaringiga inimestele." Kristjan avaldas ka, et tegelikult tegeleb ta ise ka natuke mälumänguga ning mõtleb sageli oma sõpradele küsimusi välja. "Alati, kui me sõpadega kokku saame ja pikem õhtu on, siis igaüks meist valmistab ette mälumängu. Selline 10 küsimust."

Vaata videost, mis toimub "Kahevõitluse" telgitagustes ning kuula Kristjan Jõekalda põnevat mälumängu küsimust!

Vaata ka meeleolukat galeriid saate ettevalmistusest!

"Kahevõitlus“ on TV3s igal argiõhtul kell 18.30!

Kommentaarid puuduvad