Reklaam sulgub sekundi pärast

Leia Sokisahtlist selle aasta kõige lahedamad sõbrapäeva kingid!

Sisuturundus

sõbrapäev
Sokisahtel.net

Sõbrapäev on kohe-kohe käes ning on viimane aeg valida oma lähedastele välja väiksed kingid, mis neile naeratuse näole toob. Muidugi on kingituste asemel palju tähtsam sõpradega koos veedetud aeg ning ühised mälestused, kuid väike kink võib tähendada palju. Üks paar sokke koos väikese šokolaadiga on täiesti piisav kingitus, eriti kui sokid oled valinud just selle sama sõbra järgi! 

Sokisahtli valik on suur ja otsustamine erinevate sokkide vahel võib keeruline tunduda, niiet otsustasime kirja panna meie soovitused selleks sõbrapäevaks. Nende kinkidega tood kindlasti rõõmu oma lähedastele:

Sokid, millel on naljakas sõnum: 

Kas su semu on see, kes muudab iga päeva stand-up etenduseks? Kui te koos olles ainult kõhud kõveras isitate, siis miks mitte kinkida talle sõbrapäevaks ühed pullid sokid, millega veel rohkem nalja saab?

Sellistele pullivendadele on meil valikus sokke sõnumitega nagu "Kõige Targem Mees", "Täitsa Sooda", "Must Lammas" või mõni veel veidram leid meie Vanamehe sokikollektsioonist.

sõbrapäev
Sokisahtel.net
sõbrapäev
Sokisahtel.net
sõbrapäev
Sokisahtel.net

Sa tunned oma sõpra paremini kui McDonald's oma friikartuleid, nii et vali midagi, mis paneb teid mõlemaid kõvasti itsitama. Lisaks oleme kokku pannud erilisi kinkekarpe, kus peidus särtsakad sokid, mis kokku veerivad naljaka sõnumi, näiteks "Täitsa Tige Vana Lammas"

sõbrapäev
Sokisahtel.net

Kes on see veider tüüp su elus, kellele need sokid ideaalselt sobiksid?

Leia sõbrale sõnumiga sokid SIIT

Love Basket ehk sõbrapäeva kinkekarp:

Oled kuulnud sellest uuest Tiktoki ja Insta trendist, kus pannakse kokku sõbrapäevaks kinkepakk kõige parema kraamiga? Sokisahtel on sulle valmis teinud sõbrapäeva Love Basketi, mis on absoluutne hitt! Tee sõbrannale üllatus ja hüppa trendiga kaasa.

sõbrapäev
Sokisahtel.net
sõbrapäev
Sokisahtel.net
sõbrapäev
Sokisahtel.net
sõbrapäev
Sokisahtel.net

Love Basketi seest leiad 4 paari vahvaid valentinipäeva sokke, armsa ostukoti, kruusi, küünal ja spa-kraami, et külmad veebruari ilmad mõnusalt üle elada. Lubame, et see kingitus jääb su bestikale pikaks ajaks meelde!

Kogu kingitus on valmis pakitud südamekujulisse kinkekarpi, sul jääb ainult üle valida sõbranna, kellele see kingitus viia. 

Vaata Love Basketit SIIT!

sõbrapäev
Sokisahtel.net

Magentkäpakestega sokid kõige kallimatele sõpradele:

Kuna meile Sokisahtlis meeldib trendidega kaasas käia, siis lisaks Love Basketile, on meil valikus ka TikTokis populaarsed magnetkäpakestega sokid. Üllata oma kallimat või parimat sõpra nende armsate käpasokkidega, et sokid saaksid omavahel käest kinni hoida. Ja kui võtad kaks paari, saate koos sõbraga sokkidega käest kinni hoida ja teha lõbusaid pilte. Üks on kindel, need sokid toovad palju naeru ja head tuju! Käpakestega sokid on ideaalne valik sõbrale, kellega koos veedad palju aega ja tahad talle kinkida midagi väikest kuid südantsoojendavat. 

Leia kõik magnetkäpakestega sokid SIIT.

sõbrapäev
Sokisahtel.net

Ehkki vahvad asjad nagu meie TikToki trendikad sokid ja kinkekarbid on toredad kingid, on koos naermine ja mälestuste loomine, mis muudavad päeva tõeliselt tähtsaks. Aga see tunne ei tohiks olla ainult ühe päevaga aastas. Ärme unusta hoida sõpru meeles ja lähedal mitte ainult valentinipäeval, vaid terve aasta vältel. Sõprade soojus ja nende rõõm peaksid olema asjad, mida tähistada iga päev.

Ilusat sõbrapäeva soovib Sokisahtel!

Kommentaarid puuduvad