Reklaam sulgub sekundi pärast

FOTOD! Vaata, kuidas salvestati esimest “Kahevõitluse” saadet

"Kahevõitluse" avaosa salvestus — FOTO: Silver Siilak

Juba täna õhtul kell 18.30 alustab Kristjan Jõekalda juhtimisel meeleolukas mälumäng "Kahevõitlus", kus avaosas võtavad omavahel mõõtu laulja Karl-Erik Taukar ja uudisteankur Liina Kanarbik. Vaata fotodelt, kuidas möödus esimese saate salvestus!

„Kahevõitlus“ on saade, mida on põnev mängida nii võistlejana stuudios kui ka vaatajana kodus teleri ees. Kristjan Jõekalda kinnitusel on see rahvalik, meeleolukas ja mõnusa tempoga.

Saates on vastamisi kaks mängijat, kelle ette seatakse küsimused vastusevariantidega, millest õigeid on seitse. Õigesti vastanu saab jätkata kuni eksimuseni, ent alati võib taktikalise lisavõimalusena vastamiskorra ka konkurendile loovutada.

„Tegelikult on see lihtne mäng laia silmaringiga inimestele. Boonuseks on see, et saadet võib ühtviisi hästi jälgida nii heliga kui ka helita, vastusevariandid on ekraanil näha ja innustavad kirglikult kaasa nuputama,“ selgitab Jõekalda. „Saate küsimused on kombinatsioon teadmistest, taktikast ja loomulikult ka õnnest,“ lisab produtsent Teet Margna.

Kevade põnevaim duell „Kahevõitlus“ alustab täna erinädalaga, kus osalevad TV3 eetristaarid. Esimestena on haaravaks võistluseks valmis Liina Kanarbik ja Karl-Erik Taukar.

Vaata galeriist, kuidas esimene saade purki saadi!

"Kahevõitlus" koos Karl-Erik Taukari ja Liina Kanarbikuga on TV3s juba täna kell 18.30!

Kommentaarid puuduvad