Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker

Mihkel Raud 2009. aasta staarisaate finalistile: loodan, et tuhanded tüdrukud armuvad sinusse!

2009. aastal „Eesti otsib superstaari“ kolmandal hooajal proovis teiste seas õnne Marten Kuningas, kes saavutas kolmanda koha. Muu hulgas ütles ta saates, et on nõus vajadusel end superstaariks saamise nimel alasti võtma ning see teda teistest poistest eristabki.

"Kui ma saan finaalsaatesse, siis teistest eristumiseks ma ei peaks palju tegema, ma paneksin kogu oma karismapaketi lavale ja ma arvan, et sellest piisaks," ütles Marten Kuningas 2009. aastal.

Marten, sa oled väga omapärane ja mis eriti hea on, sa oled ka väga enesekindel. Vähemalt sa jätad väga enesekindla mulje laval. See on väga oluline asi artistiklie," ütles Rein Rannap 2009. aastal.

Toonane saatejuht Tanel Padar küsis, milline võiks olla päris Marteni stiil? "See on kujunemisjärgus tegelikult. Ma olen seda ajapikku arendanud, aga see pole veel päris välja arenenud ja sellele on natukene vara vastata nii kiiresti."

Ühe esitluse lõppedes ütles Mihkel Raud, et ta väga loodab, et televiisoriekraanide taga tuhanded ja tuhanded tüdrukud armuvad Martenisse. "See esitlus oli absoluutselt fantastiline. Kui ma peaksin panema oma superstaarisaadete topp 3 kõigi kolme aasta esitluste peale kokku, siis praegune esitlus oleks seal raudselt sees. See oli briljantne loovalik, täiesti geniaalne, müts maha!"

Vaata lähemalt Marteni toonaseid esinemisi päises olevast videost.

Loe lisaks ka värsket intervjuud Marten Kuningaga.

Kommentaarid puuduvad

Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker