Välikohvik – näpunäiteid külalistele hubase õhkkonna loomiseks nii päeval, kui öösel

Sisuturundus

välikohvik
Tonro.ee

Iga ettevõtte jaoks on oluline, et kliendid oleksid rahul ja tahaksid tagasi tulla. Enamasti tulevad nad tagasi seetõttu, et nad tunnevad end mugavalt ja hästi. Tänapäeval nimetatakse seda heaks vibe’iks. Seda saab luua mis tahes välikohvikus. Selles artiklis räägib Tonro meeskond kuidas seda saavutada ja mida Teie külastajad kõige rohkem soovivad.

Stabiilsed, mugavad ja kergesti ühendatavad lauad

Stabiilsed, mugavad ja kergesti ühendatavad – just sellised peaksid olema Teie välikohviku lauad. See paneb Teie külalised end mugavalt tundma, olenemata sellest, millisel päeval või õhtul nad tulevad ja kuidas aega veedavad.

Kui Teie kohvikus on kergesti kokkupandav laud, saate nende paigutust kiiresti muuta, et mahutada kõiki külalisi või suuremaid gruppe. Kui nad lahkuvad, saavad teenindajad kõik kiiresti tagasi ümber tõsta.

Välikohvikutes on tavaline probleem, et lauad kõiguvad. See mitte ainult ei sega söömist või joomist, vaid võib ka vestlust või kohtumist häirida. Kui pole võimalust istekohta vahetada, ei jää inimestele Teie kohast just mitte kõige soojemad mälestused.

Lisaks peaksid lauad olema piisavalt suured, et neile mahuks söök ja jook kõigile ümber laua istujatele. Tonro meeskond kinnitab, et kvaliteetse välimööbli leidmiseks tehtud pingutused kajastuvad klientide heades hinnangutes.

Õue valgusketid – võluv valgustus pühadeks ja mitte ainult

Valgusketid õues on midagi enamat kui lihtsalt dekoratsioon või tuled. See on valguse maagia, mis muudab välisruumi pimeda tulekul argisest unustamatuks. Riputatav valguskett lisavad Teie terrassile, rõdule või mis tahes muule ruumile hubasust ja romantikat.

Tonro, kui üks juhtivaid restorani- ja isegi teemaparkide valguskettide tarnijaid, oskab soovitada, kuidas seda lahendust Teie ruumis kõige paremini rakendada:

  • Otsige üksteisega ühenduvaid valguskette. Näiteks on Tonro pakutav mudel omavahel ühendatav ja moodustada kuni 800 m pikkuse valgusketi, millega saab ümbritseda paljusid puuoksi ja moodustada suuri valgusinstallatsioone.
  • Välistingimustes kasutatavad valgusketid peavad olema ohutud, sertifitseeritud ning niiskuse ja tolmu eest kaitstud.
  • Kuigi päikesepaneelidega valgusketid on väga kasulikud, on hea, kui on olemas võimalus ühendada need ka vooluvõrku. Mitmekülgsus tuleb Teie ettevõttele kasuks.
  • Ostke komplektsed valgusketid, et Te ei peaks millegi pärast eraldi muretsema.

Õigesti valitud LED-valgusketid loovad hubase atmosfääri ja on energiasäästlikud. Kuna neid lülitatakse sisse igal õhtul, on oluline, et energiakulud ei oleks ülemäärased.

Päikesevarjud õues – ei karda päikest ega vihma

Välikohvikus viibimine võib olla tore aastaringselt, olenemata ilmastikuoludest. Oluline on, et kohvikus oleks õige varustus ja oleks võimalik end kaitsta halbade ilmastikutingimuste eest. Külaliste peale ei tohi vihma sadada. Samuti oleks hea, kui nad saaksid igal ajal soovi korral varju alla minna.

Selleks on otstarbekas valida päikesevarjud. Ja mitte ükskõik millised. Need peavad olema kvaliteetsed ja vähesed tootjad pakuvad kõrgeimat kvaliteeti atraktiivse hinnaga. ZELTPRO päikesevarjud on ühed neist. Neid leiate kõikidest Euroopa populaarsematest välikohvikutest. Rooma, Barcelona, Milano, Pariis, London, aga ka Tallinn, Tartu, Pärnu, Narva, Haapsalu ja teised Eesti linnad ja asulad ei ole erandiks.

Päikesevarjud suurendavad Teie terrassi või rõdu nähtavust juba kaugelt ja pakuvad külalistele mugavust. Isegi vihma või +30-kraadise kuumuse korral loovad niiskus- ja UV-kindlad päikesevarjud meeldiva keskkonna lõunasöögiks, kohvijoomiseks, õhtusöögiks või mõne tähtsaks sündmuse tähistamiseks.

Kohvikupidajate jaoks on oluline, et päikesevarjudel oleks raskusplaadid ja et need ei nõuaks suuri hoolduskulusid. Tonro meeskond on siinkohal üksmeelne – paremat kui ZELTPRO on raske leida. Nende päikesevarje müüakse koos raskusplaadiga ning päikesevarju on väga lihtne kokku panna ja lahti teha, kui tööpäev on lõppenud või uuesti alanud.

Tonro – sõber, kelle poole saate pöörduda, kui vajate head lahendust.

Tonro on juba üle 5 aasta edukalt tegutsenud ettevõte, mis müüb tippkvaliteediga varustust ürituste, müügi- ja äritegevuse jaoks kõigis Balti riikides.

Iga välikohvik ja -ruum peab säilitama oma eripära ning looma klientidele uusi ja meeldivaid emotsioone. Selleks on vaja leida usaldusväärseid partnereid, kes annavad ausat nõu õigete lahenduste – valgustus, lauad, laudlinad, toolid, päikesevarjud – osas. See kõik tundub lihtne, kuid meie meeskond testib ja katsetab põhjalikult erinevaid tooteid, et neid oma klientidele julgelt pakkuda. Lõpptulemuseks on lai valik pakkumisi kohvikutele madalaima hinna või esmaklassilise kvaliteedi alusel. Seega – aja ja ressursside investeerimine nende mugavuse tagamiseks tasub end ära suurepäraste arvustuste ja püsiklientide näol!

Kommentaarid puuduvad