Reklaam sulgub sekundi pärast

Kelly Clarkson tarvitab kaalulangetusravimit: see pole see, mida inimesed arvavad

CNN

Kelly Clarkson
Kelly Clarkson — FOTO: AP / Scanpix

Ameerika laulja ja esimese superstaarisaate võitja Kelly Clarkson Kelly Clarkson avaldas, et kasutab kaalulangetusravimit, kuid tegu pole selle kõige populaarsema rohuga, millest inimesed kuulnud on.

Esmaspäevases saates "Kelly Clarkson Show" toimus intervjuu Whoopi Goldbergiga, ning jutu käigus kerkis üles ka kaalujälgimise teema. Seda tänu Clarksoni kommentaarile, et "The View" kaassaatejuht Goldberg näeb nooruslik välja. Goldberg omistas selle oma kaalulangetusele ja ütles, et ta on "kaotanud peaaegu kaks inimest".

"Ma kasutan seda imelist ravimit, mis sobib inimestele, kes vajavad abi. Ja see on mulle tõesti hästi mõjunud," ütles Goldberg.

Clarkson ütles, et ta on ka ravimite toel palju kaalust alla võtnud. "Minu ravim on teine ehk mitte see, mida inimesed arvavad. Ka mina pidin hakkama kaalu langetama, sest mu vereanalüüsid läksid halvaks. Minu arst veenis mind kaks aastat ja ma ütlesin, et ma kardan seda, mul on juba kilpnäärmeprobleemid. Kõik arvavad, et see on Ozempic, kuid ei, see on midagi muud."

Clarkson ütles, et talle välja kirjutatud ravim aitab tema kehal suhkrut paremini töödelda. Jaanuaris antud intervjuus põhjendas laulja ja saatejuht oma tervise paranemist sellega, et on pärast New Yorki kolimist muutnud oma elustiili ja hakanud rohkem liikuma.

"Ma toitun tervislikult. Võtsin kaalust alla, sest kuulasin oma arsti – see on asi, mida ma paar aastat ei teinud,” ütles ta. "90 protsenti ajast olen ma selles väga hea, sest valgudieet on mulle niikuinii kasulik. Olen Texase tüdruk, nii et mulle meeldib liha. Vabandust, kõik maailma taimetoitlased!"

Loe lähemalt SIIT.

Kommentaarid puuduvad