Reklaam sulgub sekundi pärast

Torud on umbes! Mida teha?

Sisuturundus

torud umbes
Torud umbes — FOTO: HG

Ummistunud äravoolud on ebamugav ja tüütu probleem. Olgu need siis vannitoas või köögis, võivad nad segada teie igapäevast rutiini ja isegi kahjustada teie kodu, kui äravool üle voolab. Tutvu nippidega, kuidas vältida ummistunud äravoolu, kuidas vabastada kraanikaussi äravool ja palju muud.

Ummistunud köögivalamu?

Köögivalamu ummistumine pole haruldane. Olgu selleks toidujäägid või rasva, õli ja rasva kogunemine, on mitmeid potentsiaalseid põhjusi ja probleeme. Õnneks on ka mõned viisid, kuidas saab köögivalamu lahti ühendada ja selle ummistumist ennetada. Peamine põhjus köögivalamu ummistumiseks on toidujäägid ja rasva kogunemine. Seebi ja teiste puhastusvahendite jäägid võivad aja jooksul põhjustada ummistusi või muuta ummistused veelgi hullemaks. Tavaliselt on teie köögivalamu ummistumine pikk protsess. Järk-järgult muudavad toidu-, rasva- ja puhastusvahendite kogunemised äravoolu kitsamaks, kuni see muutub täielikult ummistunuks. Kuigi vähem levinud, võib äravool muutuda ummistunuks ebaõige paigaldamise ja vanade kanalisatsioonitorude tõttu. Näiteks võivad valurauast torud ummistuda rooste, mustuse, sodi ja jäätmete kogunemise tõttu. Kui arvate, et see on köögivalamu ummistumise põhjus, võib olla mõistlik lasta neid professionaalselt puhastada või asendada need plasttorudega.

torud umbes
Torud umbes — FOTO: HG

Näpunäited ummistunud köögivalamu äravoolu vältimiseks.

Vältige toidu jätmist köögivalamu ääres seisma. Enne nõude panemist köögivalamusse veenduge, et olete kõik toidujäägid prügikasti ära visanud. Seejärel võite taldrikud puhtaks loputada või panna need nõudepesumasinasse. Plommi äravooluava filtrid on samuti kasulikud toidu sattumise ärahoidmisel äravooluava kaudu.

Valage regulaarselt kuuma vett äravoolu. Kuum vesi võib eemaldada mõned mustuse ja rasva kogunemised, kahjustamata teie torusid. Peaksite alati nõusid pesema kuuma veega, kuna see on hügieenilisem, kuna kuum vesi eemaldab rohkem baktereid kui külm vesi. See aitab ka rasva kogunemiste teket vältida. Ärge kunagi valage praadimisõli ega kastet äravoolu. Kuigi see võib olla ahvatlev, peaksite vältima praadimisõli valamist oma köögivalamusse. Kui see jahtub, tahkub see. See võib seejärel põhjustada rasva kogunemist ja ummistust. Kaste tahkub samuti jahtudes. Selle asemel visake need prügikasti. Veenduge siiski, et kasutate kvaliteetseid prügikotte lekkimise vältimiseks.

HG on lahendus teie köögivalamu äravoolu ummistuste vabastamiseks

HG köögivalamu äravoolu puhastusvahend saab tõhusalt hakkama teie köögivalamu ummistustega, eemaldades toidujäägid ja rasva kogunemised, kahjustamata seejuures teie torusid. Kui teie köögivalamu on ummistunud kaugemal U-põigist, sisaldab HG köögivalamu äravoolu puhastusvahend looduslikke mikroorganisme, mis suudavad ummistuse läbi süüa. Looduslikud ensüümid ja mikroorganismid tagavad, et see on täielikult biolagunev ja täiesti ohutu kõigi tüüpide äravoolude ja septikute jaoks. Äärmiselt kangekaelsete ummistuste korral soovitame HG duo puhastusvahendit.

torud umbes
Torud umbes — FOTO: HG

Ummistunud valamu vannitoas.

Teie vannitoa valamu läbib palju. Iga päev satub teie äravoolu juurde juukseid, jääke ilutoodetest ja naha rasva. Aja jooksul võib see põhjustada teie valamu ummistumist. On mõned viisid, kuidas seda vältida. Lugege allpool, kuidas saate oma vannitoa valamu ummistust eemaldada ning ummistuste tekkimist ennetada.

Kui teie vannitoa valamu on ummistunud, on juuksed tõenäoliselt peamine süüdlane. Juuksed võivad teie äravoolu sattuda iga kord, kui te habet ajate, nägu või juukseid pesete ning harjate ja kuivatate. Lisaks juustele põhjustavad teie vannitoa valamu ummistumist ka jäägid tualetitarvetest ja naha rasvast. Kui teie vannitoa valamu ei tühjene või tühjeneb aeglaselt, võib see olla märk sellest, et teie valamu on ummistunud. Teised ummistunud valamu tunnused hõlmavad haisvaid äravoolusid. HG äravoolu ja pistiku eemaldajat saab kasutada ka vannitoa valamu ummistuse eemaldamiseks seisva veega.

Kuidas eemaldada ummistused valamus HG-ga?

Lihtsaim viis valamu ummistuse eemaldamiseks on kasutada HG äravoolu ja pistiku eemaldajat vedelik. See toode suudab teie vannitoa valamu hõlpsalt ja tõhusalt ummistust eemaldada, mõjutamata plasttorusid. See on kasutusvalmis ega vahuta ega pritsi, kui see äravoolu valatakse. Erinevalt pulbri- või graanulitoodetest ei saa see ummistust halvemaks muuta. Tulemusi näete juba 30 minuti pärast. Samuti saate vaadata meie HG äravoolu ja pistiku eemaldajat geeli, mis ei pritsi üldse, hoides teie vannitoa seinad ja põrand puhtad. Kui teie vannitoa valamu on äärmiselt ummistunud, peaksite proovima HG duo puhastusvahendit.

Ummistunud duši äravool.

Kõik on pidanud tegelema ummistunud duši äravooluga, mis on täis juukseid. Juuste eemaldamine duši äravoolust korduvalt on ebameeldiv töö. See haiseb ja on limane. HG-l on 5 nippi, kuidas äravoolu tõhusalt avada ja kuidas hoida ja hoida oma vannitoa äravool juustest vaba. Nii saate duši all käia hügieeniliselt ja muretult. Juukseid peetakse ummistunud duši äravoolu peamiseks põhjuseks. Kuna juuksed ja seebijäägid kogunevad äravooludesse, ummistub teie duši äravool. Õnneks on ummistunud duši äravoolu esimesi märke lihtne ära tunda. Kas vesi dušikabiinist äravoolab iga kord aeglasemalt ja on teil haisvad äravoolud? On aeg duši äravool lahti ühendada ja vältida tõsist ummistust äravooludes. Kui teil on tõsine ummistus, ei voola vesi dušikabiinist üldse ära. Dušikabiin hakkab üle voolama ja vannituba üle ujutama. Lisaks vannitoa veekahjustustele on seisva vee korral äravoolutorudes bakterite ja ebameeldivate lõhnade allikaks. Ummistunud duši äravool vähendab ka torude eluiga. Õnneks on ummistus lihtne ennetada ja õigete toodetega saate alati duši all käia ilma ummistusteta.

torud umbes
Torud umbes — FOTO: HG

Kõige tõhusam lahendus ummistunud duši äravoolu jaoks. Lihtsaim viis oma dušši lahti ühendada on kasutada kvaliteetset vedelat lahtiühendajat, nagu näiteks HG juukse- ja pistiku eemaldaja äravoolule. Lahtiühendaja on kasutamiseks valmis ja spetsiaalne valem lahustab seebijäägid ja juuksed kiiresti. Saate taas duši all käia ilma ummistusteta juba tunni jooksul. HG juukse- ja pistiku eemaldaja äravoolule on tugevdatud kaaliumhüdroksiidiga ja tagab, et teie äravooludes olevad juuksed, seebijäägid ja muu mustus lahustuvad. Lahtiühendaja on lihtne kasutada ja 2 komponenti muudavad selle äärmiselt tõhusaks.

Näita 2 kommentaari

Meil oli suht lootusetu olukord, ükski vahend ega riistapuu ei aidanud..asja lahendas tekstiilipesur,imes kõik hetkega välja nii köögis kui vannitoas…mees ütles, et hakkab nüüdsest torumeheks :)

Vasta

See on üks neist veidratest võõrkeelsetest artiklitest, mis vahepeal midagi guugeldades tulevad ning mis ise automaatselt end eestikeelseks tõlgivad, aga laused on siiski kummalise ülesehitusega ja kohati vigased, sõnad ja stiil paigast ära. Ja antud juhul on küllaltki ilmselgelt lihtsalt kogu artikkel kopeeritud ja pole viitsitud isegi pisiparandusi tekstis teha, millest on kahju.

Vasta