Maskis laulja

toob teieni Samsung

Üllatav! Maskisaate detektiiv Saara Pius avaldas, millise maski taha ta ise osalejana peituks

Maskis

Tänases “Maskis laulja” saates on külalisdetektiiviks näitlejanna Saara Pius, kes avaldas saate eel antud intervjuus, milline on tema lemmiktegelane maskisaatest ning millise maski taha ta ise peituks.

Saara sõnul tegi ta enne saadet korralikku eeltööd. “Üldiselt tunnen häält hästi ära või mulle jäävad need hääled meelde. Aga siin saates nad on ju nii osavad ja kavalad oma häält peitma ning moonutama,” tõdes ta.

Näitlejanna meelest on detektiiviks olemine paras väljakutse, kuid mõne maski puhul on ta juba päris kindel, et teab, kes selle sees peitub.

Oma lemmikuks peab Saara Ükssarvikut. “Ta on terve saade muljet avaldanud – sigahea laulja ja see, mis ta oma häälega teeb, on uskumatu.” 

Saara usub, et tähelepanelikult tasub saates jälgida osalejate kehakeelt. “Mõne inimese liigutused on talle lihtsalt niivõrd omased, et selle järgi saab aru,” tähendas ta. 

Näitlejanna tõdes, et kui tema osaleks “Maskis laulja” saates, siis ta tahaks olla mingisugune badass super ninja sõdalane. Kui minult eeldaks võib-olla sellist luike või mingit kaunitari, siis ma üritaks vastupidi kuidagi ära peita ennast,” ütles ta. “Läheneks kuidagi sealtkaudu, et esimeses saates ei saaks üldse näiteks aru, kas ma olen poiss või tüdruk ja sealt siis edasi.”

“Maskis laulja” alustab TV3 eetris kell 19.30!

Kommentaarid puuduvad

Maskis laulja

toob teieni Samsung