Reklaam sulgub sekundi pärast

Brigitte ootamatu kommentaar šokeeris Kasparit: mitte keegi tavaliselt ei küsi seda!

Hendrik Terras, Brigitte Susanne Hunt ja Kaspar Rooni TV3.ee stuudios
Hendrik Terras, Brigitte Susanne Hunt ja Kaspar Rooni TV3.ee stuudios

"Vallaline kaunitar reageerib" 8. episood on avalik ja nüüd on kätte jõudnud aeg, kui Brigitte on stuudios kahe viimase noormehega: Kaspar ja Hendrik. Paljastuvad mitmed saladused ja avalikuks tulevad seigad, mis televaatajateni ei jõudnud. 

Ühiselt vaadatakse kodukohtinguid, millest esimene toimus Kaspari sünnilinnas Türil. Noormees otsustas oma trumbid mängu panna ja teha seda, mida ta oskab ehk massaaži! Kaspar oli eriliselt vaeva näinud ning laotas isegi roosilehed laiali, ent muidugi suutis Brigitte ta ka seal ebamugavasse olukorda panna ja küsis: "On mõnus katsuda mind muidu?"

Stuudio mattub naeru alla ja Kaspar tunnistab, et see oli tema jaoks täiesti ootamatu. "See oli nii out of comfort zone, sest kliendid või inimesed üldse tavaliselt ei küsi seda. Ilmselgelt on mõnus," ütleb ta ausalt.

Sellest veelgi šokeerivam küsimus jäi aga üldse saatest välja. Nimelt oli Brigitte küsinud massaažilaua peal "Milline ma seksides olen minu keha järgi?". See viis noormehe täiesti segadusse. "Ma lihtsalt mähkisin midagi, ma ehmatasin nii selle küsimuse peale ära," meenutab Kaspar.

Brigitte muidugi usub, et see oli pingeolukorra test ja ta ei mõista, miks see saatest välja lõigati. 

Vallalise kaunitari reacti" aitab läbiviia Boost Casino, Passion Games ja Denim Dream. Imeliste rooside eest hoolitseb iFlower.

Kuni detsembri lõpuni saab koodiga "Kaunitar" Passion games-i e-poest -15% soodustus!

Finaal on kohe-kohe lähenemas, kuid enne veel tulevad järgmisel nädalal külla Brigitte kõige lähedasemad, et reageerida Brigitte kodudeitidele!

Vaata "Vallaline kaunitar reageerib" uut episoodi igast seadmest, tasuta, igal reedel tv3play.ee 🤩