Uus ”Tantsud tähtedega” staarpaar on teada! Jalga hakkab keerutama muusikaprodutsent Kadri Tali

Kadri Tali / FOTO: TIIT KOHA
Kadri Tali / FOTO: TIIT KOHA

Telesügise suursaate „Tantsud tähtedega“ järgmine osaleja on selgunud. Uueks tantsutäheks on Põhjamaade Sümfooniaorkestri üks loojatest ja manager Kadri Tali, kelle treeneriks saab Mairold Millert.

Täna saame avalikustada uudise, et saate “Tantsud tähtedega” osalejatega on liitunud kõikidele tuntud muusikaprodutsent Kadri Tali. Tema tantsupartneriks saab suursaates Mairold Millert. ”Meie paari omapära on see, et meil on igas saates oma lugu, mis kokku annab ühe ilusa muinasjutu,” märkis Kadri Tali.

Saates kogutakse raha Eesti Vähiliidule. Just seetõttu ütles Kadri saates osalemisele ka pikemalt mõtlemata ”jah” sõna. “Minu parim sõber on seljatamas vähki. Nii ma otsustasingi, et kuivõrd tema kannatused ja mitmed kuud haigla väikeses toas isolatsioonis olemine ei ole kuidagi võrreldavad minu hoopis teistlaadi pingutustega. Olen tänulik võimaluse eest tantsida oma sõber terveks. Ühesõnaga, tantsin oma sõbra terveks,” sõnab Kadri.

Varasemalt on välja kuulutatud, et saates ”Tantsud tähtedega” osalevad lisaks Kadrile veel Jüri Ratas, Saskia Alusalu, villemdrillem ja Brigitte Susanne Hunt.

Kadri Tali treener Mairold Millert jõudis tantsu juurde 10-aastaselt, kui koolis algasid tantsukursused, kuhu Mairold esmalt ei soovinudki minna, ent otsustas klassivennaga siiski osaleda. Nimelt meeldis Mairoldile üks paralleelklassiõde, kes samuti kursustele läks. Lõpuks tantsisidki nad koos neli aastat.

Mairold oli Eestis edukas võistlustantsija ja elas seoses tantsimisega neli aastat (2003-2007) Inglismaal. Kaks aastat tantsis ta ühe partneriga Bournemouthis ja kaks aastat teise partneriga Manchesteris. Mõlemaga tuli ta nii Inglismaa kui ka Briti meistriks. Mairold on olnud ka tantsutreener kuid praegusel ajal enam väga tõsiselt treenimisega ei tegele. Siiski leitakse tema trennidesse tee, näiteks kasvõi selleks, et pulmavalss selgeks saada.

Mairold on varem osalenud ”Tantsud tähtedega” saates Piret Järvise, Liina Raua (end. Vahter) ning Anna Levandi tantsupartnerina. Liina ja Mairold võitsid „Tantsud tähtedega“ saate 2010. aastal ning 2011. aastal tulid nad Annaga teiseks.

Igapäevaselt on Mairold Eesti ginide ”Gindome” müügijuht ja tegeleb ka ise ettevõtlusega, pakkudes erinevatele üritustele mobiilse baari lahendusi.

Pilt: TV3
Pilt: TV3

Kommentaarid puuduvad