Tantsud tähtedega

toob teieni Freixenet

Kuidas Brigitte trennisaalis käitus? Robert Veskus avameelselt: ütleme nii, et…

Star
Foto: StarFM

Raadio Star FM hommikuprogrammis käis külas eile tantsusaatest väljalangenud treener Robert Veskus

Roberti sõnul läks ta juba peale esimest tantsu n-ö rolli sisse ja eriti peale teatud kommentaare. “Ma ei teagi, mis juhtus. Oleme ka enne valinud ebastandartseid lugusid, aga seekord saate lõpustaadiumis arvasid kohtunikud, et on viimne tund tulnud, et seda esile tõsta,” meenutab Veskus koos Brigittega tantsitud viini valssi.

“Küsimus ongi, kas tegemist on šõusaatega või tantsusaatega… Vahepeal mulle tundus, et meie puhul jälgiti päkkasid ja põlvesid ja õlgu väga pingsalt, ilmselt sellepärast, et Brigitte on varasemalt bachatat teinud ja peaks oskama tantsida fantastiliselt. Teiste puhul täistallal pläterdada on okei,” väljendab Robert oma pettumust kohtunike tagasisides.

Kuidas Robert ja Brigitte trennisaalis hakkama said? “Ütleme nii, et meil on olnud väga huvitav teekond. On olnud erinevaid aegu, positiivseid ja negatiivseid. Üldiselt tema iseloomu ja energia juures me sobisimegi väga hästi. Tema on selline kärts-mürts ja mina kergelt surnumatja näoga balansseerisin seda,” muheleb treener.

Robert lisab, et tihtipeale nende mõtted ühtisid (kuigi mitte alati) ja üldiselt saadi asjad jonksu: kui ühel oli idee, jõuti lahenduseni. “Bachata võiks ikka jääda bachata saalidesse, aga see selleks. Oli ikka kuramuse sõit!”

Kuula täispikka intervjuud raadio Star FM hommikuprogrammist!

Kommentaarid puuduvad

Tantsud tähtedega

toob teieni Freixenet