Reklaam sulgub sekundi pärast

Elu pärast reisisaadet! Malle kardab seda vaadata: tunnen, et olen pea peale kukkunud

"Taavi Mallega Aafrikas" — FOTO: Kuvatõmmis videost

Iga vinge asi saab üks hetk läbi. Nii jõudis ka "Taavi Mallega Aafrikas" viimane osa täna eetrisse. Nüüdseks on reisist veidi aega möödas ning Taavi uuris, kuidas on Mallel senimaani läinud ja kuidas on kuulsus mõjunud.

Nüüd, kui Taavi ja Malle reisist on paar kuud möödas, läks Taavi naisele töö juurde külla ning uuris, mis on Malle elus vahepeal toimunud. Endiselt töötab ta Balti Jaama lihaletis, kuhu Taavi ka kaameratega kohale läks. Reisiseiklus on tele-eetris olnud juba mitu kuud ning tegelikult on Malle selle aja jooksul saanud päris kuulsaks. "Ah, mis sa nüüd. Päris pragusid ja vagusid siia (lihaleti - toim.) ette pole tallatud, aga käivad küll," jagas Malle ning tõdes, et selfisid ja autogramme on ta fännidele andnud juba omajagu. "Üks lubas mind Kambodžasse viia!" 

Kui Taavi ja Malle Eestisse saabusid, tuli Malle abikaasa naisele lilledega lennujaama vastu. Viimases osas käis Malle Aafrikas kohaliku juuksuri juures, kus ta lasi endale punuda vinged afropatsid. Abikaasa nägi Mallet esimest korda afropatsidega ning tõdes, et need olid väga ilusad. "Siis ma vist 3 nädalat hoidsin neid peas," rääkis Malle ning lisas, et tegelikult oli nendega ebamugav magada. 

Reisisaadet pole Malle ise julgenud telepildis vaadata. "Kui siin öeldakse, et sa pole suu peale kukkunud, siis mul on tunne, et ma olen pea peale kukkunud," tõdes Malle. "Kannatab ehk vaadata küll, kui siin käiakse ütlemas, et Malle-mutt sa oled kihvt."

Kõige vingema ja meeldejäävama seiklusena meenutas Malle ohtliku silla peal kõndimist ning tõdes, et selle eneseületuse eest teeks ta endale küll pai. Ka juba uus reisisiht on naisel paigas - järgmine plaan on minna kõigi võimaluste maale Ameerikasse. "Võtad mehe kaasa jah?" küsis Taavi. "Ei võta, ei võta. Oma puid metsa ei võeta!" sõnas Malle naerdes. 

"Taavi Mallega Aafrikas" kõik osad on nähtavad TV3Playst!