Reklaam sulgub sekundi pärast

Kuum video! Endine Caatri taustatantsija Epp Kärsin oskab endiselt kõiki liigutusi

Selle nädala "Suvesulastes" meenutasid Jürgen Pärnsalu ja Andres Puusepp koos Epp Kärsiniga naise nooruspõlve, kus too oli bändis Caater taustatantsija. Epul olid isegi kõik tantsuliigutused veel meeles.

Ekspressile aastal 2022 antud intervjuus meenutas Epp oma veedetud aega tantsugrupis: "Kord õnnestus klubis Venus klubitantsijate võistlusel esikoht võita. Samal õhtul jäin silma Monika Tuvile, kes kutsus mind tantsima ansamblisse Caater." Lisaks tõdes naine, et Caatriga liitumine oli nagu unistuse täitumine. "Caater tundus mulle toona väga äge ja popp ansambel, olin neist ajalehest lugenud ja nüüd äkki oli mul endal võimalus olla osa sellest bändist – see oli ühe noorpõlve unistuse täitumine!"

"Suvesulastes" proovis Epp Andrusele ja Jürgenile õpetada legendaarset "O si nene" tantsu, kuid poisid selles väga edukad ega osavõtlikud ei olnud. Siiski olid Epul kõik liigutused meeles ja säras sama eredalt kui toona esinedes. Jürgen oli väga õnnelik, et Eppu tantsimas näha sai. "Tasus tulla, ma ütlen!"

Vaata videost, kuidas Epp Kärsin kuulsat "O si nene" tantsu tantsib!