Aastajagu tööd üheks õhtuks: milliste nõudmistega üllatas ansambel Scorpions?

Laupäeval, 17. juunis esineb Tallinna Lauluväljakul Saksa rokilegend Scorpions, kes astus Eestis viimati üles 10 aastat tagasi. Scorpionsi Eesti kontserdi avalike suhete juht Reno Hekkonens rääkis “Stuudio” saates nii bändi nõudmistest kui ka enda isiklikest ootustest homse kontserdi suhtes.

“Loodan laupäevasest kontserdist suurt elamust,” ütles Hekkonens. Tema sõnul müüb Scorpions endiselt väga hästi. Mis on nende saladus? “Ma arvan, et väike gemüse heast vanast ja uuemast rokist ja ballaadhittide suurest arvust, mis neil on. 90ndatel olid need väga suured ballaadid ja läksid väljapoole roki seina.”

Kontserdi külastaja ei pea kartma, et ansambel ainult uusi lugusi mängiks, sest loomulikult on kõik vanad hitid kavas. “Ma setlisti juba nägin ja vaatasin, et jumal tänatud, need laulud on ka olemas,” ütles Hekkonens.

Maailmakuulsate artistide puhul on inimestel alati huvi, kui kõrgete nõudmistega lagedale tullakse. Millega Scorpions üllatas? Mida rokisaurused lava taha tellisid ja mida backstages üldse olla ei tohi?

Hekkonens ütles, et ainuüksi sööki-jooki puudutav osa hõlmab 33 lk. Bändis on viis liiget, kes kõik tahavad oma asju. “Väga palju orgaanilisi puuvilju, toitu ja jooke. Tundub tervislik bänd.”

Üks ebatavaline nõudmine on bändil autode suhtes. Kõik viis liiget soovivad oma luksusautot ja eraldi oma autojuhti oma autojuhiga. “Nad saavad kõik lauluväljakul kokku. Korteež läheb päris pikaks.”

Vaata lähemalt päises olevast videost!

Kommentaarid puuduvad