Reklaam sulgub sekundi pärast

FOTOD JA VIDEOD! Ott Lepland tähistab sünnipäeva: meenutame armastatud lauljat läbi aastate

Ott Lepland
Ott Lepland — FOTO: Pressimaterjal

Täna tähistab oma 37. sünnipäeva armastatud laulja Ott Lepland. Selle puhul vaatame veidi ajas tagasi ja meenutame mehe säravamaid tele-etteasteid ning saavutusi. Kas näiteks mäletad veel, et Otil oli kunagi oma reisisaade või milliseid kuulsusi kehastas ta näosaates?

Ott Lepland on eesti laulja ja laulukirjutaja, kes sai laiemalt tuntuks pärast võitu 2009. aasta TV3 telesaates "Eesti otsib superstaari." Lepland esindas Eestit 2012. aasta Eurovisiooni lauluvõistlusel Bakuus lauluga "Kuula," kus saavutas 6. koha. Ta on andnud välja mitmeid albumeid ja singleid ning saanud mitmeid muusikaauhindu. Lepland on peamiselt tuntud oma võimsa hääle ja emotsionaalse esituse poolest ning on osalenud mitmetes ka muusikalides ja telesaadetes.

Meenuta, kuidas Ott esimest korda staarisaate kohtunike ette astus!

Lisaks superstaarisaatele, osales Lepland 2013. aastal ka TV3 populaarses saates "Su nägu kõlab tuttavalt", kus kehastas mitmeid erinevaid muusikamaailma legende. Finaalsaates saavutas Lepland teise koha ja pälvis raadio Star FM-i preemia "Kuulajate lemmik".

2015. aastal jooksis TV3 eetris reisisaade "Ott Lepland Taimaal", mille eesmärk oli näidata, kuidas Lepland koos taipoksi treeneri Kevin Rennoga soojale maale intensiivsesse treeninglaagrisse läheb. Vaata saadet SIIT!

2018. aasta sügisel jooksis TV3 eetris "Su nägu kõlab tuttavalt" seitsmes ehk kuldne hooaeg, millest võtsid osa saates juba varem osalenud avaliku elu tegelased. Ott Lepland saavutas ka seitsmenda hooaja finaalis teise koha.

2022. aasta kevadel osales Lepland TV3 hittsaates "Maskis laulja", kus peitis end ükssarviku maski alla. Laulja tegi saate jooksul imetlusväärseid esitusi ja suutis oma häält moonutada nii erinevalt, et detektiividel ei olnud viimase saateni aimu, kes maski taga peitub.

Vaata Oti esitust Ükssarvikuna maskisaates!

Vaata ka fotosid Otist läbi aegade! 

TV3 portaali toimetus soovib Otile palju õnne sünnipäevaks!