Huvitav valik! Alika selgitab, miks leiab tema debüütalbumilt lugusid lausa neljas keeles

“Stuudio” saates käis külas lauljatar Alika Milova, kelle sulest on juba õige pea oodata debüütalbumit. “See on selline tore ärevus,” kirjeldab ta oma hetkeseid emotsioone.

Alika album sai detailideni valmis juba kuu aega tagasi ehk praegu on lauljatari jaoks rahulikum aeg. “Kõik laulud on ühes kastis, ma vahepeal kuulan ja ikka mõtlen, et tore on. Pole paha!” naeratab ta.

Alika albumilt leiab lugusid lausa neljas keeles: eesti, inglise, vene ja ukraina. Millest selline valik? “Esimene põhjus on see, et ma olengi mitmekeelne inimene ja ma räägin vabalt kolmes keeles. Ma mõtlesin, et kui ma laulaks 100% inglise keeles, siis see poleks päris mina ja kui ma laulaks 100% eesti keeles, siis see poleks ka päris mina,” selgitab ta.

Alika debüütalbum kannab tema enda nime. “Ma olen lapsepõlvest saadik mõelnud, et mis selle albumi nimi võiks olla, ideed ja mõtted on päevikutes kirjas. Kui ma olin 9-aastane, siis ma tahtsin, et mu debüütalbumi nimi oleks “Peace of Peace”. Ei kõla väga hästi! Alika ongi mina, terviklik – väike mina ja tugev naine, kelleks ma proovin saada,” sõnab ta.

Kui Alika oli 9-aastane, osales ta ühel muusikakonkursil ja sellest sai ka tema muusikakarjääri tõus. Ka Eurovisiooni hakkas ta juba varajasest east jälgima ning erilist mõju avaldas talle Loreeni võidulugu “Euphoria”. “See oli esimene aasta, kus ma mäletan, et ma tõesti jälgisin seda ja mõtlesin, et mina tahan ka Eurovisioonile minna ja ma lähengi! Samal aastal ma kirjutasin oma esimese laulu laste Eurovisioonile, aga natuke varajane olin, sest Eestisse tuli see alles sel aastal,” muheleb Alika.

Vaata intervjuud Alikaga “Stuudio” videoloost! 

Kommentaarid puuduvad