Reklaam sulgub sekundi pärast

Klõps! Youtuber Evert Poom käis koos maailmakuulsa eurolaulikuga õhtusöögil

Evert Poom
Evert Poom — FOTO: TV3

Sisulooja ja youtuber Evert Poom jagas oma sotsiaalmeedias, et sai võimaluse koos maailmakuulsa eurolauliku Conchita Wurstiga õhtusöögil käia.

Conchita Wurst esineb juba sel laupäeval Tartu 2024 raames "Suudlev Tartu" kontsertetendusel. Esineja on jõudnud juba Eestisse ning korraldanud siin ka ühe toreda ürituse. Nimelt kutsus ta õhtusöögile kohalikud LGBT kogukonna esindajad. Üheks neist oli ka Evert Poom. 

Selle puhul jagas Poom Instagramis ka selfie't koos Wurstiga. 

Conchita Wurst ja Evert Poom
Conchita Wurst ja Evert Poom — FOTO: Kuvatõmmis Evert Poomi Instagramist

Kontsertetendus "Suudlev Tartu" toob Eestisse ka veidikese Eurovisioni hõngu, sest lisaks Wurstile astub kontserdil üles ka näiteks Victor Crone. Kuid siiski saab kuulata ka armastatud Eesti artiste. Laupäeval, 18. mail, astuvad üles veel näiteks Lenna Kuurmaa, Birgit Sarrap, Ivo Linna, Koit Toome, Ott Lepland, Uku Suviste, Hanna-Liina Võsa, Maarja-Liis Ilus, Liisi Koikson, Elina Born, Stig Rästa, Laura Põldvere, Getter Jaani, Jaanika Sillamaa, Elina Netšajeva ja paljud teised. 

Kontsertetendus algab 21.30 ning seal kõlavad armastatud eurolaulud, millega tähistatakse Eesti Eurovisionil osalemise 30. aastapäeva. 

See kõik tipneb enneolematu ühissuudlusega! Rohkem infot kontsertetenduse kohta saad siit!