Reklaam sulgub sekundi pärast

Vahepeatus Eestis! “Eluga Hispaaniasse” peategelased panid proovile oma veinitundmise

"Kolmekas"

TV3 ülipopulaarse sarja „Eluga Hispaaniasse'' kangelased Harri ja Veronika tulid esimest korda üle pooleteise aasta Eestisse, et teisele hooajale tagasi vaadata. Saates pandi paar ka proovile – kas nad suudavad maitse järgi Hispaania veine tuvastada?

„Eluga Hispaaniasse'' teine hooaeg on selle nädalaga läbi saanud ning saate peategelased Harri ja Veronika lendasid esimest korda üle pooleteise aasta Eestisse, et anda saates "Kolmekas" oma esimese eksklusiivse teleintervjuu.

Veronika sõnul oli sõja algus peamiseks teguriks, mis neid Hispaaniasse kolimise sammu ette võtma sundis. Kaudsemalt oli selle peale mõeldud juba varem, kuid mugavus sunnib ikka pigem tugitoolis istuma. Kinnisvara hindadest rääkides ütles Harri, et piirkonniti on asi erinev, kuid pigem on hinnad madalamad kui Eestis.

Kultuurilistest erinevustest rääkides mainis Veronika, et hispaanlased katsuvad ja musitavad kohtumisel. "Kui sul on meik tehtud, siis ei panda [huuli vastu põske]. Ilma meigita saad musimopsti kohe kirja."

Kuna nii Harrile kui Veronikale pole veinid võõrad, said nad ka saates oma maitsemeeled proovile panna – milline on ja milline ei ole Hispaania vein?

Peagi lennatakse Hispaaniasse tagasi, kuid Veronika ütles, et järgmise korrani ei kulu 1,5 aastat, vaid märgatavalt vähem.

"Kolmekas" on TV3 eetris igal reedel kell 21.00 ja vaadatav ka TV3 Play keskkonnas.