TV3 selgitab “Naabrist parema” hääletamisel tekkinud segadust: lõpptulemust see ei mõjutanud!

Sisuloojad Getter ja Kaspar
Sisuloojad Getter ja Kaspar — FOTO: Karli Saul

Eile õhtul selgus TV3 värvika ehitussarja „Naabrist parem“ võitjapaar, kelleks said Maakad: Maria ja Erkki. Noored viivad oma kätega ehitatud võidukodu maale ja asuvad seal elama.

„Oleme ainsad, kes ehitasid endile päriselt elamiseks mõeldud kodu ning saime sellega hästi hakkama – maja on hubane ja täis kodusoojust ning oleme valmis sisse kolima,“ selgitas värske majaperemees Erkki rõõmsalt. Ka noorperenaine Maria oli üliõnnelik: „Meie teekond siin saates näitab, kui motiveeritud me olime, et see kõik oma kätega valmis ehitada. Oleme väga tänulikud, et saame päris esimesele kodule hinge sisse puhuda.“

Lisaks saate võidule valisid ka meelelahutusportaali TV3.ee lugejad Maakate paari ülekaalukaks võitjaks „Rahva lemmikpaari“ hääletuses.

Kahetsusväärselt tekkis eile hääletuse ajal kõnearveldussüsteemi viga, mis puudutas Tele2 mobiilinumbritelt helistajaid. „Tele2 võrgust helistajatele rakendus ekslikult kõrgem hääletustariif kui lubatud 1.29 eurot. Hääletuse vahe- ja lõpptulemusi see siiski ei mõjutanud. Palume omalt poolt vabandust aset leidnud eksituse pärast,“ sõnas Telia meediasuhete juht Raigo Neudorf. Tele2 kinnitab, et klientide arvetel saavad hääletuse kõned olema õige tariifiga ehk 1.29 eurot.

„Hääletustulemused näitavad, et võitjapaari edu oli ülekaalukas, kuid TV3 suhtub olukorda tõsiselt, mistõttu tellisime hääletusprotsessi kohta põhjaliku analüüsi,“ märkis TV3 turundus- ja kommunikatsioonijuht Annely Adermann.

„Naabrist parem“ üheteistkümnes hooaeg toimus 2023. aasta kevadel. Sarjas osales neli paari: Linnased, Sisuloojad, Sportlased ja Maakad. 

Vaata intervjuud Sisuloojatega siit!

Kommentaarid puuduvad