Naabrist parema

toob teieni Inbank

SUUR MÄNG|TV3.ee portaali “Naabrist parem” lemmikpaari valimine! Osale ja võida varstolmuimeja!

naabrist parem
"Naabrist parem" 2023 hooaja osalised — FOTO: TV3.ee

Valimine on lõppenud, aitäh kõigile vastajale! TV3.ee lemmikpaariks valisite Maakad, kes võitsid ka saate!

Inbanki pusad võitsid Tõnu Tammiksalu ja Karinee Kamardin!
Electroluxi poolt varstolmuimeja võitis Piibe!

Palju õnne kõigile võitjaile ja värsketele majaomanikele!


Kaks merekonteinerit, tugi ja innustus saatetiimi poolt ning kaasahaaravad ideed ja teostus uutelt osalejatelt, kelle sooviks on ehitada ja võita endale päris oma kodu – see on „Naabrist parem”

Kuidas suur ehitusmaraton saatepaarilidel läinud on, seda on saanud paaridele kaasaelajad näha nii saates kui ka TV3.ee portaalis. Õige pea on ees ka suur finaalsaade, kus selgub tõde – kes võidab saate?

Paneme nüüd proovile TV3.ee portaali lugejad ja vaatame, kui tähelepanelikud vaatajad te olete olnud ja kellele te kõige enam kaasa elate? Ehk selgitame välja TV3.ee portaali lugejate “Naabrist parem” lemmikpaari.

Mängus osalemine on imelihtne – vasta õigesti seitsmele valikvastustega küsimusele ja tee oma valik – “Kes on sinu lemmikpaar?” Viimases küsimuses valesid vastuseid ei ole, vaid küsime sinu arvamust ja kõik vastused arvestame õigeks. Kõigi seitsmele küsimusele õigesti vastanute vahel lähevad aga loosi auhinnad Inbanki ja Electroluxi poolt.

  • Inbank on Eesti juurtega pank, mis tegutseb nii Eestis kui ka lähiriikides, pakkudes erinevaid finantseerimise ja hoiustamise tooteid.

Inbanki poolt on auhinnaks 2 mõnusat ja sossut pusa.

naabrist parem
Inbank.ee võidupusad — FOTO: Inbank.ee
  • Electrolux on ülemaailmselt juhtiv koduelektroonika tootja, mis on Eestis tegutsenud juba 30 aastat. Selle ajaga on nad toonud miljonite inimeste jaoks eluaegseid maitse-, hoolitsus- ja heaolukogemusi, püüdes oma lahenduste ja tegevuste kaudu olla ühiskonna jätkusuutlikkuse esirinnas.

Electroluxi poolt on kingituseks valge varstolmuimeja Electrolux Well Q8 WQ81-ALRS

Juhtmeta Well Q8 varstolmuimeja tagab hõlpsa juurdepääsu käsiseadmele ja seadme küljes hoitavatele tarvikutele, võimaldades teil põrandat puhastades võtta hetkega ette raskesti ligipääsetavate kohtade puhastuse ja asuda siis uuesti põranda kallale.

naabrist parem
Electrolux Well Q8, valge – Varstolmuimeja, WQ81-ALRS — FOTO: Electrolux
naabrist parem
Electrolux Well Q8, valge – Varstolmuimeja, WQ81-ALRS — FOTO: Electrolux

Mängus saab vastata kuni 30.05!

“Naabrist parema” mängu küsimused:

“Naabrist parema” mängu tingimused:

1. Mängu korraldaja on All Media Eesti AS (registrikood 10014747, aadress Peterburi tee 81 Tallinn 13816). Privaatsuspõhimõtted leiad SIIT

2. Auhindadeks on Inbanki poolt 2 pusa (AS Inbank aadress Niine 11, Tallinn 10414 Harju maakond, Eesti, registrikood 12001988) ja Electoluxi poolt on kingituseks valge varstolmuimeja Electrolux Well Q8 WQ81-ALRS. ( Electrolux Eesti Aktsiaselts, aadress Nõmme linnaosa, Pärnu mnt 153, Tallinn 11624 Harju maakond Eesti, registrikood 10007776)

3. Mäng toimub ajavahemikus 24.05.2023 kuni 30.05.2023

4. Mängus saab osaleda vastates ühelt emaililt ühe korra.

5. Auhindade loosimises osalevad kõik vastajad, kes vastasid õigesti 7. küsimusele, valisid oma lemmikpaari, nõustusid privaatsustingimustega ning kelle vanusepiir on alates 18. eluaastat.

6. Võitja kuulutatakse välja 31.05.2023 siin mängu lehel.

Võitjaga võetakse ühendust emaili teel 3 tööpäeva jooksul ning lepitakse kokku võidu kättesaamises. Juhul, kui võitja ei ole vastanud 3 tööpäeva jooksul arvates võitjaga ühenduse võtmisest, kaotab ta õiguse auhinnale ning korraldajal on õigus loosida uus võitja.

7. Võidetud auhindu ei asendata teise auhinnaga ega hüvitata selle maksumust rahas.

8. Mänguga seotud lisainformatsiooni saab pöördudes e-postiaadressil [email protected]

9. Kõik pretensioonid seoses mängu korraldamise ja/või läbiviimisega palume saata kirjalikult e-postiaadressil [email protected]

Kommentaarid puuduvad

Naabrist parema

toob teieni Inbank