Eesti otsib Superstaari

toob teieni Kooker

Alika kergitab saladuskatet oma peagi ilmuvalt albumilt: seal on lugusid neljas keeles

4. septembril toimus Maarjamäe lossi Filmimuuseumis TV3 sügiskava esitlus, kus astus üles „Eesti otsib superstaari“ kaheksanda hooaja võitja Alika Milova. Noor superstaar rääkis TV3 portaalile nii oma äärmiselt tegusast aastast kui ka peagi ilmuvast albumist, millelt saab kuulda laule koguni neljas keeles.

Kui palju astub Alika lisaks suurtele lavadele üles ka väiksemas ja lühemas formaadis? „Ikka on olnud väiksemaid etteasteid. See on hea balanss, et saad mõnikord ka sellistel eraüritustel esineda, kus ongi väiksem arv inimesi. Ma ütleks, et see on kindlasti teistsugune kogemus, aga mulle üleüldse meeldib esineda, ükskõik, kas ma esinen kolmele inimesele või kolmele tuhandele inimesele.“

2023. aasta on Alika jaoks olnud kahtlemata äärmiselt tegus ning sellena ka jätkub. “Äge on, olen noor neiu täis jõudu, miks mitte (naerab)? Kindlasti peab puhkama ka, varsti võib-olla paariks päevaks lähen kusagile, aga praegusel hetkel naudin.“

Millised tunded valdasid Alikat pärast Eurovisiooni möllu? Kas pingelangus, et saab rohkem puhata või kahju ja igatsus, et asi sai läbi? „Ma arvan, et nii ja naa. See on kindlasti olnud üks parimaid aegu mu elus, ma ütleks isegi, et kõige parem aeg. Kindlasti on olnud igatsust ja mõnikord see igatsus tuleb tagasi. Samas oli tore, et see on läbi tehtud ja nüüd saab sellest pingest välja hingata.

Aasta alguses otsustas Narva linnavalitsus Alikat linna teenetemärgiga autasustada. “See anti mulle kultuuri panustamise eest Narva linnas. See oli kindlasti väga suur au, kui ma selle kohta enda meilile info sain. Narva on mulle isiklikult väga oluline ja armas linn ehk kodulinn. Ma tean, et meil mõningad inimesed lähevad pigem Pärnusse puhkama kui Narva-Jõesuusse, kus on samamoodi meri ja soe ja väga mõnus. Aga tegelikult on ka Narva ja Narva-Jõesuu on hästi ägedad, toredad ja ilusad linnad. Sellepärast oli teenetemärk mulle väga oluline.

24. novembril ilmub Alikal uus album mille üle on ta ka ise väga elevil. “See teekond on alanud lapsepõlves, kui ma olin umbes kaheksa aastat vana. Sellest ajast on juba videod, kus mu isa tegi minuga „intervjuud“ ja küsis, kas ma tahan albumit. Ma ütlesin, et ja ja! Ma olen hästi hästi elevil, see on hästi sürreaalne kõige paremas mõttes,” ütles Alika ja lisas, et pooled albumi lood on ingliskeelsed ning pooled eestikeelsed, sekka ka üks ukrainakeelne ja üks venekeelne lugu.

“Mulle meeldis muusikat kirjutada erinevates keeltes. Olen multikeelne, igapäevaselt räägin vähemalt kolme keelt. Mugav ja loomulik on teha albumit erinevates keeltes.”

Milliseid koostööpakkumisi on Alikale sellel aastal tulnud? Kuidas on armastusest laulval noorel naisel enda elus armastusega?

Vaata lähemalt päises olevast videost!

Kommentaarid puuduvad

Eesti otsib Superstaari

toob teieni Kooker