Reklaam sulgub sekundi pärast

Sülearvuti kõigest 249€ eest?

Sisuturundus

sülearvuti
sülearvuti — FOTO: Laptopid.ee

Oleme üle 18 aasta müünud Laptopid.ee poes kvaliteetseid ja soodsaid sülearvuteid, mida kliendid saavad usaldada. Meie avaras müügisalongis Tartu mnt 83 on saadaval üle 300 erineva sülearvuti, et igaüks leiaks just temale sobiva.

Pakume nii uusi, kui ka vähe kasutatud sülearvuteid, hinnad algavad kõigest 249€, näiteks Lenovo Thinkpad T470s ja HP Elitebook 840 G3. Selle vähese raha eest saab kiire i5 protsessoriga äriklassi sülearvuti, millel tugevast metallist korpust, 8GB RAM mälu, 256GB SSD ja 1 aastane garantii. Siinkohal tasub märkida, et tavakasutaja ei märka kiiruse vahet 10x kallima arvutiga ja nende arvutite eeldatav eluiga on üle 5 aasta!

Lisades hinnale 150€ on valikus juba mitmeid pärle, millel kõigil 16GB RAM-i - i7 protsessoriga Dell Latitude 7490, nVidia videokaardiga HP Probook 440 G7 ja Lenovo Thinkpad T490. Need sülearvutid on mõned aastad vanad äriklassi tipp-mudelid, mis on olnud eelnevalt kasutuses suurfirmades välise klaviatuuri, -monitori ja -hiirega. Seetõttu on säilinud väga hea välimus ning enne müügile jõudmist on arvutid hoolikalt puhastatud ja peale paigaldatud värske Windows.

Laptopid.ee salongis on kohapeal olemas Eesti suurim valik sülearvuteid - üle 300 sülearvuti!

Mõned parimatest pakkumistest:

  • Projekteerijale 699€ HP Zbook 15 G5 kiire i7 protsessori ja nVidia Quadro 3D videokaardiga kujundaja sülearvuti
  • Koju 499€ Dell XPS 9370 i7 protsessoriga õhuke ja stiilne sülearvuti

NB! Paljud hinnad kehtivad ainult augusti lõpuni ja parima hinnaga sülearvuteid on laos piiratud kogus!

Kui plaanite osta koolijütsile kingitust, on kasutatud sülearvuti suurepärane valik. See on taskukohane, kuid samas vastupidav ja töökindel, mis aitab teie lapsel hakkama saada nii ülikoolis kui ka töömaailmas.

Vähe kasutatud sülearvuti võib tunduda esmapilgul ehk riskantne, kuid see võib osutuda kasulikuks ostuks. Siin on mõned põhjused, miks:

Majanduslikud eelised - kasutatud sülearvuti on palju soodsam kui uus mudel, säilitades samal ajal suurepärase kvaliteedi ja jõudluse.

Vastupidavus - paljud arvavad, et kasutatud sülearvutid ei ole sama vastupidavad kui uued mudelid, kuid tegelikkus on tihti vastupidine. Kasutatud sülearvutid on juba nö. "proovile pandud" ja neis ilmnenud võimalikud tootmisvead on juba parandatud.

Keskkonnasõbralik - kasutatud sülearvuti ostmine aitab vähendada elektroonikajäätmete hulka ja on seega keskkonnasõbralikum. Samuti säästate ressursse, mis oleksid kulunud uue sülearvuti tootmisele.

Meie eesmärk ei ole lihtsalt müüa sülearvuteid - tahame, et iga klient leiaks meie poest just endale sobiva sülearvuti, mis peaks vastu aastaid. Sellepärast läbivad meie sülearvutid põhjaliku kontrolli ja hoolduse, enne müügile jõudmist. Kuna usume enda kvaliteeti on kõikidel sülearvutitel 1 aastane garantii, mida on võimalik pikendada 3 aastani.

Sülearvutite ostmine Laptopid.ee's on lihtne ja mugav. Kõik sülearvutid on kohe saadaval ja neid on lihtne tasuta tellida koju läbi www.laptopid.ee e-poe või tulla kohale Tartu mnt 83 asuvasse Eesti suurimasse sülearvutite salongi Tallinnas ja kohapealt valida endale uus kaaslane aastateks.

sülearvuti
sülearvuti — FOTO: Laptopid.ee
sülearvuti
sülearvuti — FOTO: Laptopid.ee
sülearvuti
sülearvuti — FOTO: Laptopid.ee
sülearvuti
sülearvuti — FOTO: Laptopid.ee
sülearvuti
sülearvuti — FOTO: Laptopid.ee