Reklaam sulgub sekundi pärast

Traagiline! Hovery Covery solisti karm avarii oleks võinud lõppeda surmaga

Hovery Covery solisti elu oleks võinud jääda väga lühikeseks
Hovery Covery solisti elu oleks võinud jääda väga lühikeseks — FOTO: TV3

Hovery Covery on Eesti legendaarne diskobänd, mille tähelend oleks võinud jääda traagiliselt lühikeseks. Bändi solist Hoveri Erik meenutas saates "90ndate Eesti hitikunnid" momenti, mil sattus ühel kevadõhtul autoavarisse, mille tulemusel ei saanud ta mitu kuud esineda.

Ületöötamisest ja bändi sisetülidest tekkinud pinged olid Hoverile ainult elu üks stressiallikas, kuid eraelulised suhteprobleemid oleks toona noore muusiku peaaegu varakult hauda viinud. 

Hoveri meenutassaates "90ndate Eesti hitikunnid", kuidas ühel 1996. aasta kevadõhtul, peale suuremat tüli pruudiga, oleks ta elutee peaaegu lõppenud.

"Oli nii-öelda väike olukord tolleaegse pruudiga. Läksime lihtsalt tülli ühel peoõhtul ja ma olin endast lihtsalt väljas," meentas Hoveri. "Ega ma polnud mingi väga rallijuhi kogemustega autojuht ka ja see koju tagasi kihutamine lõppes sellega, et Vastsemõisa teepeal oli lihtsalt üks lõik, mis oli järsku täielik kruusa kuumaastik ja ma ei jaganud seda kohta ära ja pauhti... Auto läks teelt välja vastu mingit kruusahunnikut."

Hoveri maikuuse õnnetuse ajal oli aga tuur juba välja kuulutatud, mis õnnetuse tagajärjel nihutati juulisse. Kui esinemise aeg taas kätte jõudis, ei olnud laulja veel valmis lavale minema.

"Mul oli lõualuu traatitega koos. Lool oli vaja juba esineda. Ma ütlesin, et ma ei saa ja see pole võimalik," kuid Hoveri laused ei lugenud midagi. Kõik oli broneeritud ning oli vaja minna esinema.

Hovery Covery oli populaarne Eesti tantsumuusikaduett, kus koos esinesid Estin ja Hoveri Erik, kes alustasid tegevust 1994. aastal Viljandis.

Vaata saadet "90ndate Eesti hitikunnid" täna õhtul kell 21.00!

Rohkem infot hitikunnide kohta leiad saatelehelt!

Kommentaarid puuduvad