Reklaam sulgub sekundi pärast

Ženja Fokin tutvustab: luksuslik ja tervislik, nutrikosmeetika revolutsioon?

Sisuturundus

Sandra Ultimate Beauty´st on pühendunud meie kõige väärtuslikuma vara, tervise hoidmisele ja samal ajal toob esile ilu olulisust. Brändi filosoofia keskendub mitte ainult välisele kaunisusele, vaid ka sisemisele heaolule. See kajastub teadlikult valitud pakendis, kus luksus, silmapaistvus ja säravus on vaid osa suuremast tervikust.

Pakendi tark valik: silmapaistvus ja terviklikkus

Ultimate Beauty pakend on teadlik valik, mis eristub teistest. Luksuslik ja silmapaistev, pakend ei ole vaid väline ilu, vaid peegeldab ka toote sisu olemust. Sisu on luksuslik, puhas ja tervisele kasulik, kus ei tehta järeleandmisi. Rõhuasetus on puhtal koostisosal, ilma kahjulike lisaaineteta, tagades tervisliku elustiili järgimise ka kõige kiiremas elutempos.

Toidulisandid: tee tervisele läbi raku tasandi

Tänapäeva toidu kvaliteet on langenud, vitamiinide ja mineraalide sisaldus on vähenenud ning seetõttu on vajalik toidulisandite ja vitamiinide tarbimine. Ultimate Beauty tooted on saavutanud suure populaarsuse Eesti naiste seas tänu lihtsale tarbitavusele ja märgatavatele tulemustele, kuna need toimivad raku tasandil.

Ultimate Beauty tooted on mitte ainult tõhusad, vaid ka ülimaitsvad, lihtsad kaasas kanda ja tarbida. Teadlik tarbija teab, et need tooted turgutavad tema organismi ning pakuvad tasakaalu hinna ja kvaliteedi vahel.

nutrikosmeetika
Ultimate Beauty - Sandra — FOTO: TV3

Nutrikosmeetika maailm: ilu raku tasandil

Ultimate Beauty toodete kontseptsioon on välja töödatud Eestis, kuid tootmine toimub välismaal. Eeluuringu tulemusena selgus, et Eestis ei ole võimalik toota gluteeni- ja laktoosivabalt kummikommide toodet, kuna samastes tehastes käideldakse ka komme, mis on seotud nisuga, piimatoodetega. Liinide puhastamine on äärmiselt keeruline ja seetõttu sai valitud üks Euroopa tehas. See valik tehti just parima sisu pärast.

Iluvitamiinid ja kollageen: nutrikosmeetika lipulaev

Kollageen, Ultimate Beauty lipulaev, ei ole vaid pringi ja särava näonaha jaoks, vaid toetab tegelikult kogu organismi - silmavõrkkesta, luid ja hambaid. Selle kõrval sisaldavad tooted hüaluroonhapet ja Q10, muutes need täiuslikuks kombinatsiooniks tervise ja ilu hoidmiseks. Nutrikosmeetika, mõjutab mitte ainult välimust, vaid toimib rakutasandil. See on kosmeetika, mis toimib seestpoolt väljapoole.

Vaata lähemalt videost, millise revolutsioonise tootega on Ultimate Beauty veel oma tootevalikut täiendanud!