Reklaam sulgub sekundi pärast

Hangi eluaegne Microsoft Office 2021 alates 17€ ja Windows 11 alates 10€ Godeal24-st, et suurendada oma tootlikkust

Sisuturundus

Microsoft Office
Godeal 24 spetsiaalne tarkvaramüük — FOTO: Century Genius LTD

Microsoft Office on maailma populaarseim tootlikkuse tarkvarapakett. Kuigi seda on seni peamiselt kasutatud töökohal, on palju põhjusi, miks seda oma koduarvutisse hankida.

Otsid ideaalset lahendust oma töö sujuvamaks muutmiseks ja tootlikkuse tõstmiseks? Siis pole vaja kaugemale vaadata kui Office 2021! Kas oled hõivatud professionaal või üliõpilane, see pakett pakub kõiki vajalikke tööriistu tööks ja õppimiseks. Ja parim osa: Godeal24 eripakkumisel saad uusima Microsoft Office Professional 2021 vaid 27,25€ eest (tavahind 299€)! Sellise soodsa hinnaga pole põhjust, miks mitte hankida MS Office. Lihtsalt vali MS Office Pro 2021, mis sisaldab eluaegset juurdepääsu komplekti kõige populaarsematele rakendustele, sealhulgas Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams ja OneNote. Ära jäta seda võimalust kasutamata, et oma tööd optimeerida ja tootlikkust tõsta - osta Office 2021 Godeal24-st juba täna!

Suurenda oma tootlikkust Microsoft Office 2021-ga alates 17€!

Kui sinu praegune sülearvuti hakkab aeglaseks jääma või alatoimima, võib olla aeg oma operatsioonisüsteemi uuendada. Saad eluaegse juurdepääsu Windows 11 Professional vaid 13,25€ eest (tavahind 199€) Võtisfanis. Microsoft Windows 11 Pro on loodud tootlikkuse suurendamiseks ja pakub täiustatud haldustööriistu kaugtöö jaoks. Olgu sa äriprofessionaal, üliõpilane või kodukasutaja, see mitmekülgne operatsioonisüsteem pakub funktsioone, mis on kasulikud kõigile.

Uuenda oma arvutit ehtsate Windowsi võtmega alates 6,8€!

Hankige oma kuluefektiivne komplekt juba täna! (kupongi kood "GG62")

Kuni 50% allahindlusega rohkem Windowsi ja Office’i! (kupongi kood "GG50")

Kuidas maksta?

  • Minge kassalehele, jätkake külalisena (või looge konto) ja seejärel täitke “Billing Information”.
Microsoft Office
Billing Information — FOTO: Century Genius LTD
  • Valige selles etapis “CWALLETCO” ja seejärel klõpsake “Continue”.
Microsoft Office
Continue — FOTO: Century Genius LTD
  • Palun kontrolli oma tellimust ja vajuta “Place Order”.
Microsoft Office
Place Order — FOTO: Century Genius LTD
  • Seejärel hüppab see sellele lehele, klõpsake ” Choose payment methods “.
Microsoft Office
Choose payment methods — FOTO: Century Genius LTD
  • Lõpuks saate makse sooritamiseks kasutada PayPali.
Microsoft Office
PayPal — FOTO: Century Genius LTD

Lisaks on meil suurepärane klienditeenindus. Nii et minge kohe Godeal24 kodulehele, et hankida aastapäeva soodusmüügi jooksul Microsoft Office'i eluaegne litsents vaid murdosa eest alghinnast.

Godeal24-s ostlemine on lihtne ning erinevad makseviisid on toetatud (sealhulgas PayPal ja krediitkaardid). Kui teil on küsimusi enne või pärast tellimuse esitamist, võite võtta ühendust meie klienditeenindusega aadressil [email protected].