Reklaam sulgub sekundi pärast

Looduslike kividega hõbeehted – millised on 2024. aasta hetketrendid?

Sisuturundus

hõbeehted
Given.ee

2024. aasta toob ehtemaailmas kaasa uusi trende. Juba praegu on selge, et enimnõutud ehete edetabeli tipus on kindlasti hõbeehted. Milliseid erilisi, uusi trende hõbeehete kujundamisel täheldatakse?

Mida valida endale või lähedasele moodsaks ja väärtuslikuks kingituseks? Kui soovid saada neile küsimustele vastuseid või täiendada oma ehtekollektsiooni uuemate moehõbeehetega siis jätka lugemist ja uuri lisa!

Hõbe ja pärlid - sulanduvad suurepäraselt nii vintage kui ka kaasaegses stiilis, luues täiusliku tasakaalu.

Pärlid hõbedases raamis - ehtedisainerid on käesoleval aastal oma loomingus põiminud kokku hõbeda ja pärlid ning see kombinatsioon leiab stiiliarmastajate seas innukat kõlapinda. Hõbedat koos pärlitega peetakse moodsaks aktsendiks peaaegu igas disainis - kasutada saab vanaema stiilis pärlikeed, hõbedase raamiga pärlitega kõrvarõngaid või eri värvi pärlitega avangardseid ehteid. Sellised kaunistused sobivad ideaalselt nii vintage kui ka kaasaegsete stiilidega. Vaata rohkem siit!

Rubiinidest, safiiridest ja muudest vääris- ja poolvääriskividest hõbeehted ja lillemotiivid.

Kas teie ehtelaegas näeb välja nagu lilleline heinamaa? Kui ei, siis 2024. aastal on õige aeg lisada oma isiklikku ehtekollektsiooni rubiinid, teemandid, safiirid ja muud vääris -ja poolvääriskivid. Nagu näitavad viimased ehtekollektsioonide kajastused, on paljude maailmakuulsate ehtebrändide kollektsioonides nii klassikalise kui ka moodsa disainiga hõbeehteid vääris- ja poolvääriskividest lillemotiividega. Ühes ehtes võib olla mitte ainult üks või kaks, vaid ka kolm, neli ja viis erinevat värvi kivi. Soeta kaunis värviline ehe ja vaata, kuidas ümbritsev õhkkond muutub kevadisemaks!

hõbeehted
Given.ee
hõbeehted
Given.ee
hõbeehted
Given.ee
hõbeehted
Given.ee

Pikad hõbeketid - massiivsed kividega ripatsid.

Ilmselt enamuse ehtesõprade ehtekollektsioonides võib leida mitmeid hõbekette – sest seda klassikalist ehet kasutavad igas vanuses iga stiiliga ehtekandjad. Kui soovid, et sinu hõbekettannaks 2024. aastal üldpildile modernse aktsendi, siis jälgi, et see oleks piisavalt pikk. Sel aastal on moes pikad hõbeketid, eriti need, millel on massiivsed värvilised vääris ja- poolvääriskivist ripatsid. Kui soovid selliseid ehteid, siis vaata kindlasti hõbedast kaelaehteid GIVEN kollektsioonist JOY Silver!

hõbeehted
Given.ee
hõbeehted
Given.ee

Hetke trend- silmatorkavad hõbedased käeketid ja käevõrud.

Bottom of Form 2024. aasta ei saa olema õrnade, habraste hõbedast käevõrude aasta – 2024. aasta moetrendid nõuavad massiivsete laiade hõbedaste käevõrude ja käekettide ilmumist üldpilti. Nende ehete ülesanne ei ole üldpilti täiendada, vaid saada selle peamiseks aktsendiks. Hõbekõrvarõngad ja sõrmused teemantidega on alati moes. Muidugi teame, et teemandid on ajatud, kuid teemantidega hõbeehted on midagi veelgi muljetavaldavamat. See klassikaline kooslus pole moest läinud mitusada aastat ega plaani seda teha ka 2024. aastal - hõbedased sõrmused ja briljantide puudutusega kõrvarõngad säravad taas paljude maailmakuulsate ehtebrändide kollektsioonides, antud ehtekombinatsioone näeb sageli kuulsuste üritustel ja punasel vaibal. Kui Sinu ehtelaekas pole veel briljantidega hõbekõrvarõngaid, siis 2024. aasta on õige aeg nendega tutvumiseks - viska pilk peale GIVEN ehtekollektsioonidele, ilusaid üllatusi on palju.

hõbeehted
Given.ee
hõbeehted
Given.ee

GIVEN kollektsioonides peegelduvad maailma ehtemoe trendid Kui soovid näha, katsuda, proovida või osta moodsaid vääriskividega hõbeehteid, külasta GIVEN kaupluseid. Teid üllatab uue hooaja ehetele iseloomulik lai valik ja värvitoonid. Hõbedast kõrvarõngad, sõrmused, kaelakeed ja käevõrud on saadaval nii klassikalise stiili kui ka moodsate ja julgete kombinatsioonide austajatele. Kui soovid näha midagi erilist, siis viska kindlasti pilk peale GIVEN ehtekollektsioonile JOY Silver tähelepanu köidavad hõbekaunistused, millele on lisatud värvilisi poolvääriskive kui ka ajatu disainiga klassikalised hõbeehted. Küsige julgelt GIVEN müügikonsultantidelt isiklikult või veebivestluses, kuidas endale või lähedasele kingitust valida.

hõbeehted
Given.ee
hõbeehted
Given.ee
hõbeehted
Given.ee

GIVEN´s on ka järelmaksu võimalus 0% intressi ja 0eur sissemakseta, seda kõike saab teha mõne minuti jooksul. Tellides e-poest given.ee saad ehte tellida sulle sobivasse pakiautomaati või valida kättetoimetamine kulleriga. Kui sa ei tea mida kinkida, siis kingi valikuvabadus GIVEN kinkekaardiga. Valida saad nii trükitud kui ka elektroonilise kinkekaardi vahel. 

Kommentaarid puuduvad