Reklaam sulgub sekundi pärast

Taavi ja Malle võtsid Aafrikas ette ohtliku seikluse: meid rahustati, et keegi ei ole siin veel surma saanud

"Taavi Mallega Aafrikas" — FOTO: Kuvatõmmist saatest

Täna õhtul kell 20.00 jõuab TV3 eetrisse juba kuues "Taavi Mallega Aafrikas" osa, kus võetakse taas ette paar ekstreemset katsumust. Esimese asjana otsustati minna loodusparki, kus asub tõeline turismiaktraktsioon - mitmekümne meetri kõrgusel olev sild.

Pealtnäha lõbusa turismiaktraktsiooni tegi ekstreemsemaks asjaolu, et sild oli ehitatud aastal 1994 ning oli tõepoolest päevinäinud. Ka erilisi turvameetmeid seal polnud. 

Aktraktsiooni poole kõndides rahustas Taavi Mallet ning tõdes, et keegi ei ole seda ületades veel surma saanud. "No jumal, siis võib ju kümme korda edasi-tagasi käia," vastas Malle seepeale naljaga. Teekond sillani oli pikk. Seda ka põhjusel, et kuna tegemist on populaarse aktraktsiooniga, siis pidid Taavi ja Malle veetma aega  järjekorras seistes. 

Kui lõpuks Taavi ja Malle sillani jõudsid, kohkus naine. "Sinna kalavõrku või? Ei, mitte ainult seda," jagas Malle, mis emotsioonid teda sel hetkel valdasid. Malle tõdes, et sild asus umbes 12- korruselise kortermaja kõrgusel. Eemalt vaadates paistis neile, et sild kõigub päris korralikult. Murelikuks tegi reisiselle ka see, et tegemist polnud üldse lühikese rajaga ning oli vaja läbida mitu sellist silda. 

Nii Taavi kui Malle mõlemad avaldasid, et tegelikult kardavad nad kõrgust. "Näiteks kõrges tornis muidu seda ei ole, aga siis, kui hakkab kõikumine, siis muutub asi vastikuks," sõnas Taavi avameelselt. 

Kogu teekonna vältel ei vaadanud Malle hirmu tõttu mitte kordagi alla. "Siis te oleks pidanud mind vist lahti rebima," sõnas Malle ning lisas, et ilmselt oleks siis tänaseks park ka kinni pandud, sest naine lihtsalt poleks ei edasi ega tagasi liikunud. Ka Taavi tõdes, et sillal läksid tal päris mitmeid kordi jalad nõrgaks ning tõmbas sees kõhedaks. 

Üks hetk paistis, et Malle hakkas juba ära harjuma ning ta võttis üles suisa lauluviisi. Hiljem külastati loomapargis krokodille ning reisisellid said loomadele ka pai teha. 

"Taavi Mallega Aafrikas" on TV3 eetris reedeti kell 20.00!

Hääleta ka Kroonika Meelelahutusauhindadel Taavi Libe Aasta saatejuhiks ja "Märgatud Eestis" Aasta telesaateks!

Kommentaarid puuduvad