Jabur lugu! Ebaseaduslikult ehitatud puukuur viis naabrid lootusetult tülli: kuhu ma panen need puud?!

SS

“Sotid selgeks” on seekord Kivi-Vigalas, kus ühele noorele naisele valmistab pahameelt tema naabri ehitatud puukuur, sest kohale kutsutud korstnapühkija keeldus selle otsa ronimast. Seetõttu jäid korstnad pühkimata.

Kuuriomanikul endal häid sõnu kaebaja kohta öelda pole, sest tema sõnul pole sellel naisel isegi üürilepingut.

Kuna osapooled omavahel kokkuleppele ei saa, kutsutakse kohale Vigala valla ehitusnõunik, kelle sõnul on see kuur ehitatud ilma nõusolekuta.

Vaata täpsemalt videost!

Vaata “Sotid selgeks” teisi saateid portaalist TV3Play!

Näita 5 kommentaari

Loomulikult ei tohi puukuuri maja külge ehitada päästeametil on täitsa õigus trahvi teha ja kuidas saavad kilbiümber juhtmed vedeleda

Vasta

Mida probleem. Valla ja korteriühistu tegemata töö. Tehku kuurialune inimestele ja las laovad oma puud sinna, mis on see jäägu. Kõik soojas ja õnnelikud. Keldrisse, kus vesi ei paneks kül puid.

Vasta

Ühistu peab ise tegema kuurid inimestele?
Majades kus ühistu on vähe raha kogunud,sest maksejõudu pole,peavad äkki peput ka pühkima? Inimene peab ise suutma teiste nõusolekuga endale kuuri ehitama.

Vasta

otsaseina taga on küttepuud varju all, ei näepõhjust probleemiks ja korstna otsa saab ju igal juhul niikuinii…tundub selline otsitud teema mingil muul põhjusel…8 aastat polnud probleemi aga nüüd on siis?

Vasta

See Liis Lepla on ju pettur.Laste gruppides valetab ja võtab asju vastu,ning pärast paneb müüki.
Pluss võtavad laene ja tagasi ei maksa,ähvardasid et elukaaslane kes on vangis olnud taob kõik ära.

Vasta