Reklaam sulgub sekundi pärast

Ingli Pai – kodumaine looduslik kosmeetika.

Ingli Pai

Veebruarikuus tähistab Eesti Vabariik oma iseseisvuspäeva ja selle puhul korraldab TV3.ee ühe imelise loosi! Hellita end sellel vabariigi aastapäeval kodumaise mahedate kosmeetikatoodetega ja paku oma nahale parimat.

Loosimäng on lõppenud!

Eestis valmistatud mahe, kuid tõhus ja looduslik kosmeetikasari Ingli Pai on juba 20 aastat pakkunud erinevaid ilutooteid, sealhulgas kreeme, maske, näoveesid, õlisegusid jne. Ingli Pai tootevalikust leiab valikut nii noortele, vanematele kui ka päris pisikestele pereliikmetele.

Ingli Pai spa protseduurideks loodud tooted võimaldavad kodus luua tõelise lõõgastuse paradiisi, nii et mõnusa päeva veetmiseks ei pea uksest väljumagi! Meeleolukad saunalõhnad ning erinevatele vajadustele vastavad vanniõli-ja masaažiõlisegud tekitavad tunde, justkui oleksid sattunud äärmiselt luksuslikku spa-sse.

Suvele mõeldes leiab Ingli Pai sortimendist ka hästi lõhnavaid ja sääski peletavaid tooteid ning palju muud kvaliteetset, mis on loodud just Eesti oludele mõeldes. Ingli Pai eesmärgiks on oma klientidele pakkuda ainult parimaid ja kõige kvaliteetsemaid tooteid, mis tulevad puhtast ja ehedast loodusest.

Kui soovid aga mõnele lähedasele või kallimale teha kingitust, on võimalik ise kingikotike komplekteerida, valides Ingli Pai 3 kehaõli massaažiks või kasutamiseks kehakreemi asemel.

Lisainfo saamiseks piilu ka Ingli Pai kodulehele ja Facebooki!

Näita 2 kommentaari

🍀🥰👍

Vasta

Armastan kodumaisei loodustooteid, sree on minu naha rahulikuks. Ei mingeid allergiaid enam. Kogu minu pere kasutab looduslikke tooteid 🍀🇪🇪

Vasta