Lapsed on elu õied! Just need kolm asja on veel sinu pisipõnni mänguasjade seast puudu

Laps
Foto: 123rf

Kuigi välismaised veebipoed võivad olla ahvatlevad oma odavate hindadega, ei ole ka Eesti valik sugugi kehvem, kui et lausa parem! Meie oma kodumaised tootjad elavad kaasa eesti laste sünnile ja arengule, pakkudes toredaid ja mitmekesiseid võimalusi tuua igasse päeva rohkem mängurõõmu ja lustlikkust. Toome alljärgnevalt välja paar toredat ideed, millega oma pere pisemaid üllatada!

Hommikud võivad olla üsna igavad ja üksluised – jälle see ärkamine, voodi tegemine, hambapesu. Mis oleks aga, kui lisada sinna värvi, mängulusti, lapsemeelsust ja rõõmu? Kodumaine ettevõtte RÄTT valmistab käsitööna eriti vahvaid ja pehmeid vannilinasid, mis muudavad igasugused argipäeva tegevused hoopis mänguliseks ja põnevaks. Olgu selleks siis tore jänku- või mõmmikõrvadega lina või hoopiski väikelastele mõeldud ponchod, RÄTT-i valikust leidub kõigile midagi!

RÄTT

Kõik linad ja ponchod on valmistatud nahasõbralikust naturaalsest materjalist, mis imavad hästi niiskust ja sobivad ka allergikutele. Kõik RÄTT tooted sünnivad originaaldisainina ning valmivad käsitööna Tartumaal. RÄTT tiimi töö lähtub keskkonda säästvast materjalikasutusest, püüdes raisata minimaalselt ning otsides pidevalt uusi lahendusi, kuidas kangajääke mõistlikult ära kasutada.

Vannilina või hommikumantel ei pea oma praktilise loomu tõttu olema igav. See võib olla ka midagi, mis toob naeratuse näole ja lisab päeva päikest. RÄTT tootevalikus on ka palju lõbusaid tegelasi, nagu näiteks Haikala, Koaala, Draakon, Rebane või hoopis Metsakutsu. RÄTT ei ole lihtsalt rätt, vaid seiklus!

Kas teadsid, et üle 80 aasta on Eestis jälle plastiliini tootma hakatud? Kodumaine ettevõte Milda toodab Eestis tänapäevast plastiliini, mis on valmistatud naturaalsetest ja ökoloogiliselt puhastest toorainetest. See on jätkusuutlik, kuid ikkagi värviline, imeliselt lõhnav ja lõbus mängukaaslane! Tutvu Milda vahva tootevalikuga ja anna oma lapsele võimalus oma kujutlusvõime lendu lasta!

Milda

Kuidas kombineerida omavahel mängu ja tarkust? Selleks, et laps õpiks kiirelt lugema, kirjutama ja iseseisvalt mõtlema, on vaja treenida tema koordinatsiooni ja liikumist. Graf Disain valmistab mitmesuguseid puidust tooteid, mille hulka kuulub ka arendav ja mängulusti pakkuv puidust tähestikupusle! Tähestikupusle on vastupidav ja ajatu ning lapsevanema abil lisaks ka tähtede häälduse ja kirjapildi õppimiseks ideaalne abivahend! Pusle näol tegemist ka vahva ja lõbusa kingiideega, mida kombineerida personaalse puidust nimepuslega.

Pusle

Pisipõnnidest kuni juba suuremate lasteni, toredaid ideid leidub siin igaühele. Eelista eestimaist ja paku oma lapsele seda kõige paremat, mida kodumaal on pakkuda!

Kommentaarid puuduvad